Neler Yeni

Aldatmanın normalleştirilmesi

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
669
İsim
Hasan Erener
On sekiz yaşındayım. Çevremde çok fazla aldatma - aldatılma gördüm. Gerek genç gerek yaşlı kesimden bahsediyorum. Ayrıca aldatmaların çoğunluğu ortaya çıkmadığı içinde bu oranın görünenden çok daha fazla olduğunu düşünüyorum. Bu beni insanların eşli canlılar olmadığına inandırıyor. Seç ve üre. Aslında bana kalırsa hala en ilkel duygularımızla hareket ediyoruz. İnsanın aslında hayvan olduğunu kanıtlar nitelikte. Bana kalırsa gelecekte evlilik kavramı çok sığ olacak. Aldatma mevzuları hoşuma gitmesede yapabileceğim bir şey yok. Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum. Bir insan neden aldatır? Aldatmak nasıl bu kadar normal bir şey haline geldi?

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Bahadır
deneme bonusuyla kumar oynamak gibi sahip olmadigin parayla oynuyorsun sonra bir bakmissin sahip oldugun para da gitmis

darxenos

80+
Cevap klasik olacak belki ama bunun en büyük ve tek nedeni sosyal medyadır. Hele hele Instagram bir de. Diziler ve filmler de buna dahil.

Hanaz

80+ Silver
Bad boy gibi olduklarını sanıyorlar ama kafayı takacak birine denk gelince canından olacağını bilmiyor

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
669
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevap klasik olacak belki ama bunun en büyük ve tek nedeni sosyal medyadır. Hele hele Instagram bir de.
Olabilir. Eskiler ve mutlu evlilikten bahsedilir. Genel konuşuyorum. Önceden insanların özellikle kadınların bu kadar karşı cins alıcısı yoktu. Kendileri beraber bir şekilde yaşıyorlardı. Sosyal medya ile herkes birbirini ekliyor ve en çirkin kız bile ilgiye boğuluyor. Talibi çok olan bir kız daha iyi olduğunu düşündüğü birini görüne tabii ki kendi kontrolüne kalmış fakat daha iyi olana gidecek. Bu kızlara daha çok olduğu için kızlar üzerinden anlatıyorum. Aldatmak için çok fazla fırsat ve seçenek doğuyor.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,127
İsim
Sarp Yılmaz
Maalesef insanların sürekli sevgili değiştirip bunu da başarıymış gibi göstermeleri moda oldu.

Vesselam

80+
Low quality, high availability şeklinde adlandırdığım durum. Kabul edin ya da etmeyin gençler ama aldatma olayı sizin ne kadar iyi olduğunuzla alakalı değil, karşı tarafın ne kadar kaliteli karakter yapısına sahip olduğuyla ilgili. Sadakat herkesin sahip olduğu bir şey değil. O yüzden o kişiyi bulana kadar yok ben tek esliyim, kimseyle gönül eglendirmem, cart curt demeyin takılın geçin. Ciddiye bindirmeyin. O kişiyi bulduğunuzda sadakatinizi ve bağlılığımızı gösterirsiniz.

Top Bottom