Neler Yeni

aldığım bütün ips monitörlerin video kalitesi çok kötü

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
can
Çoklu Konu, Spam
Oyunlarda sıkıntı yok ama mesela bir maç videosu açıyorum aşağalara bakıyorum hafifinden çizgiler var pikselleri görüyorum 2 ips monitördede böyleydi kahverengi çizgiler vesaire görüyorum sadece maç videolarında oluyor

Asus VY249HGE​

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
Selim
Oyunlarda sıkıntı yok ama mesela bir maç videosu açıyorum aşağalara bakıyorum hafifinden çizgiler var pikselleri görüyorum 2 ips monitördede böyleydi kahverengi çizgiler vesaire görüyorum sadece maç videolarında oluyor

Asus VY249HGE​

Konudan bağımsız incehesapta 7k gözüküyor ve bu paraya etmez bu monitör onun dışında YouTube premium 1080p video deneyin onlar daha net

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konudan bağımsız incehesapta 7k gözüküyor ve bu paraya etmez bu monitör onun dışında YouTube premium 1080p video deneyin onlar daha net
ben zaten 3.499 a aldım 10 yıllık tn monitörüm bu ips lerden bin kat daha akıcı ve güzel görüntü veriyor denerim premium 1080p
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bazı videolar akıcıda olmuyor 60 fps den 30 a düşüyor gibi ben anlamadım 2 defa farklı monitörlerde aynı sorunu yaşadıysam bence ürünlerde sıkıntı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

o çizgi dediğim şeyde videoyu durdurdugumda kalıyor videodan diye düşünüyorum monitörden olsa kaybolurdu durdurunca

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,969
Üyeler
156,707
Son üye
esradiyebiri
Top Bottom