Neler Yeni

Yardım Aldığım Ekran kartı daha önceden Asus hesabına kaydettirilmiş!!

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,421
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
ekran kartını tek aldım çok hafif coil whine var asus dual rx6600xt benimki nisan 11de trendyoldan betaplustan aldım
yalnız 4 gün önce aldığım klavye 3 ay önce alınmış gözüküyor :D 8. ayda aldım 5. ayın 17si yazıyor keşke bakmasaydım kafama takıldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Betaplus zaten gaminggen. Diğer adıdır. Kaydedebiliyor iseniz sorun yok . Coil whine durumu ucuzu.
coil whineyi takmıyorum sürekli aldığım wattman hataları rahatsız ediyor yine wattman yüzünden ban yedim csde

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
yalnız 4 gün önce aldığım klavye 3 ay önce alınmış gözüküyor :D 8. ayda aldım 5. ayın 17si yazıyor keşke bakmasaydım kafama takıldı

coil whineyi takmıyorum sürekli aldığım wattman hataları rahatsız ediyor yine wattman yüzünden ban yedim csde
Hesabına ekleyebiliyorsun degilmi

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,421
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Siz yazdığım rehber yazısına .. Gönderdim linki : https://forum.donanimarsivi.com/kon...eniz-gerekenler-ispatlanmistir-rehber.601649/

buraya istişaremizi onaylayın . aramızda geçen diyaloğu paylaşın . Kimsenin aklında soru işareti kalmadığı gibi ..

Hiç kimse bir şey diyemeyecek .. Çünkü her şey açıkça ortada olacak .

Geriye video çekilmesi ve bu şirketin kapattırılması kalıyor .

Bu şirket kapattırılmaz ise .. Bu sefer Hıyar gönderirler 20 000 TL ' ye hıyar alır cacık yaparsınız artık amiyane tabir söylemek zorundayım özür dilerim . Durumun vehameti için söyledim . Sonra bir bakarsınız Türkiye ' de hıyar fiyatları patlamış ve cacık yapılmamaya başlanmış .

Çünkü GÜÇ ALGISI denilen bir kavramla sindirilmedikçe Türk satıcılar Türk milleti ..

Yapacağı kötülüklerin durağı olmaz .. Çiftçiler de bundan sonra telefon kutularının ekran kartı kutularının içinde .. 1 tane hıyar satarlar 20 000 TL 'ye hatta bunun için fabrika bile kurarlar .

Wattman hataları çözüm için .. Bir ekran kartının fütürsuzca hız aşırtma yapması .. Bunu Undervolt voltaj düşürerek yapabilirsin .
İki termal macun ve termal ped yenilenmesi .

Üç de .. Anakartlar da bazı ayarlar sorunlu oluyor onların açılması misal ASPM autoya alınır .. ondan sonra C1E kapatılır .. SpeedShift CE ve benzeri bir çok şey kapatılır .

Bunla alakalı sorunu olay görüntüleyicinden görebilirsin .

Bazı anakart üreticilerinin Biosları sorunlu olabiliyor ve voltaj sorunu yaşayabiliyorlar .

Ayrıca PSU ' da modüler ise ve yuva varsa .. PCI-EX yuvası .. Ekran kartına giden güç beslemesi 2 veya 1 kablo mutlaka onu o yerden takman lazım herhalde hatırladığım bunlar kırmızı olurlardı .. SATA PCI kabloları da siyah porttan olurdu

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
Wattman hataları çözüm için .. Bir ekran kartının fütürsuzca hız aşırtma yapması .. Bunu Undervolt voltaj düşürerek yapabilirsin .
İki termal macun ve termal ped yenilenmesi .

Üç de .. Anakartlar da bazı ayarlar sorunlu oluyor onların açılması misal ASPM autoya alınır .. ondan sonra C1E kapatılır .. SpeedShift CE ve benzeri bir çok şey kapatılır .

Bunla alakalı sorunu olay görüntüleyicinden görebilirsin .

Bazı anakart üreticilerinin Biosları sorunlu olabiliyor ve voltaj sorunu yaşayabiliyorlar .

Ayrıca PSU ' da modüler ise ve yuva varsa .. PCI-EX yuvası .. Ekran kartına giden güç beslemesi 2 veya 1 kablo mutlaka onu o yerden takman lazım herhalde hatırladığım bunlar kırmızı olurlardı .. SATA PCI kabloları da siyah porttan olurdu
Sonuç olarak
Mehmet adlı temsilci arayıp değişim kontrolleri sağlayıp "büyük ihtimal" yapacağız dedi. Kargoya verip gönderdim. Umarım yine bir sorun yaşatmazlar.

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İşte bu yüzden koşulsuz şartsız iadenin yasaklanması iyi oldu. Bir sürü mağduriyet var bu konu hakkında.

Top Bottom