Neler Yeni

Çözüldü✓ Aldığım monitör indirime girdi ne yapmalıyım

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Muratcan Balıkçı
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
Aslında baktığında dediğin doğru ancak ben etik bulmuyorum eğer monitör daha gelmediyse iade edebilirsin ama açıp kullandıysan artık iade etmek sırf indirime girdi diye etik bir olay değil benim gözümde tabii gene siz bilirsiniz

mustafabayrak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
mustafa bayrak
Aslında baktığında dediğin doğru ancak ben etik bulmuyorum eğer monitör daha gelmediyse iade edebilirsin ama açıp kullandıysan artık iade etmek sırf indirime girdi diye etik bir olay değil benim gözümde tabii gene siz bilirsiniz
KATILIYORUM

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Muratcan Balıkçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monitör geldi fakat kutusundan çıkarmadım kasayı alacaktım bu ay içerisinde

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Muhammed
açtıysan bile sipariş et yenisini açmadan ilk aldığınmış gibi iade et hem hiç kullanılmamış ürün iade etmiş olursun hemde zarar etmezsin

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Muratcan Balıkçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
açtıysan bile sipariş et yenisini açmadan ilk aldığınmış gibi iade et hem hiç kullanılmamış ürün iade etmiş olursun hemde zarar etmezsin
düşündüğüm şey şu ben bunu iade ettikten 14 gün içerisinde paranın hesabıma aktarılacağı yazıyor bu 14 gün içerisinde indirim biterse boş yere iade etmiş olacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
eğer ki açıp kurduysan hiç uğraşma bence. 600tl şuan bir şey değil bu devirde. çok da kafaya takmaya gerek yok. yine de sen bilirsin ;)

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Muhammed
düşündüğüm şey şu ben bunu iade ettikten 14 gün içerisinde paranın hesabıma aktarılacağı yazıyor bu 14 gün içerisinde indirim biterse boş yere iade etmiş olacağım
tabi benım soyledıgım durumda ekstradan bı urun sıparıs edebılcek butcenın olması lazım

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Muratcan Balıkçı
tabi benım soyledıgım durumda ekstradan bı urun sıparıs edebılcek butcenın olması lazım
şimdi baktım bu indirim gülümseten kasım kapsamındaymış para iadesi 14 gün içerisinde olacak ve bu indirim kasımın 30 una kadarmış

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
monitörle gelene kadar işin olmayacaksa iade edebilirsin.

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Muratcan Balıkçı
monitörle gelene kadar işin olmayacaksa iade edebilirsin.
bir ara şey duymuştum aldıktan sonra 2 hafta içerisinde ürün indirime girerse amazon hediye kartı veriyor gibisinden öyle bir şey var mı yoksa ben mi yanlış biliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,814
Üyeler
155,926
Son üye
Ülgen Ata
Top Bottom