Neler Yeni

Aliexpress gümrükten geçer mi

lestbb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed Öztürk
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 500tl lik toplamı ya da biraz daha fazlası 10 parça ürün alacağım gümrükte takılır mı aynı paket içinde olacak satıcı aynı

Hydranoid

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 500tl lik toplamı ya da biraz daha fazlası 10 parça ürün alacağım gümrükte takılır mı aynı paket içinde olacak satıcı aynı
Dostum soruyu anlamadım :D gümrükten geçmeme gibi bir durum yok yasa dışı bir şey değilse, zaten gümrük Aliexpress size ödeme yapmadan önce alınan vergiyi yazar onun üstünde de 1 kuruş ekstra bir şey ödemezsin. Çok nadir bazı ürünlerde yazmıyordu o minik bir risk ama Çinden gönderilen şey sen vergisini ödediğin sürece yasal bir şeyse kapında olur.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Nedn geçmesin bro

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Faysal
Yurtdışından yapılacak ürün miktarı için sınır var örneğin ben Amazon Almanya'dan 3 tane traş başlığı sipariş verdim gümrüğe takıldı sebebini sorduğumda bu üründen 2 taneden fazla sipariş veremeyeceğimi söylediler yaşadığım durum saçmalğktan ibaretti zaten vergisini veriyorum toptancı gibi alışveriş de yapmıyorum e o zaman niye gümrükte sorun çıkartıyorsunuz (......)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,479
Üyeler
149,391
Son üye
TTTezel
Top Bottom