Neler Yeni

Ana Konu Aliexpress Kes Onu Kampanyası Yardımlaşma

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Forumda bi arkadaştan gördüm bazıları nasıl olacağını bilmiyor gibiydi. Aliexpress uygulamasını indirip üye oluyoruz ve üstteki bölümde kes onu var oradan alıyorsunuz.
Ben 3.15 TL ye saat aldım.
Görsellerde, arama çubuğunda yazanı sen mi yazdın? :kekw:

haro44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Harun-Akçay
masaüstünde yardım et tuşu çıkmıyor, mobilden giriyorum uygulamaya atmıyor nasıl yapıcam. yardım et linklerini

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,325
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
masaüstünde yardım et tuşu çıkmıyor, mobilden giriyorum uygulamaya atmıyor nasıl yapıcam. yardım et linklerini
Link bir yere yapıştır at orda tıkla aliexpress uygulaması ile aç de hocam öyle oluyor bir el atarsin Bu harika fırsatı buldum! Fiyatı düşürmek ve ürünü daha ucuza alabilmek için bana yardım edin!
%99 indirim mi!

haro44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Harun-Akçay
1648896967248.png

linke tıkladığımda yardım et çıkmıyor

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Hocam bana da ettiniz mi kafanızı şişirdim özür dilerim
Bu harika fırsatı buldum! Fiyatı düşürmek ve ürünü daha ucuza alabilmek için bana yardım edin!
%99 indirim mi!

Alıntıyı görüntüle
linke tıkladığımda yardım et çıkmıyor
Link bir yere yapıştır at orda tıkla aliexpress uygulaması ile aç de hocam öyle oluyor bir el atarsin Link bir yere yapıştır at orda tıkla aliexpress uygulaması ile aç de hocam öyle oluyor bir el atarsin Bu harika fırsatı buldum! Fiyatı düşürmek ve ürünü daha ucuza alabilmek için bana yardım edin!
%99 indirim mi!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu harika fırsatı buldum! Fiyatı düşürmek ve ürünü daha ucuza alabilmek için bana yardım edin!
%99 indirim mi!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,369
Üyeler
156,916
Son üye
Meryilmaz
Top Bottom