Neler Yeni

Ana Konu Aliexpress Kes Onu Kampanyası Yardımlaşma

no-name

80+ Silver
SSD değil sadece. Önceden üyeliği olanlar ya da yeni üye olup 2. ürünü almaya çalışanlar tüm ürünler imkansız. İmkansız olmayabilir ama en az 100 kişi gerektiği kesin. Ayrıca mesela 5 kişi verdiyse 4 kişi yapıyorum, 5.' yi yapmaya çalışırken sistem hatası veriyor. 5.'yi tamamlatmıyor.
Bence her türlü hile bot vs bir şey gerekli normal uğraşarak yapılacak şey değil ama diğer daha az kişi isteyenleri yapmak daha basit gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Caner Karaca
Bence her türlü hile bot vs bir şey gerekli normal uğraşarak yapılacak şey değil ama diğer daha az kişi isteyenleri yapmak daha basit gibi
Bot mümkün değil. Aynı cihazdan veya IP'den hesap oluşturunca telefon doğrulaması istiyor. Her hesapta günde 3 yardım hakkını da göz önünde bulundurursanız instagramda ünlü değilseniz ya da 10k kişilik discord kanalı kurucusu değilseniz bunu yapmanız imkansız neredeyse.

no-name

80+ Silver
Bot mümkün değil. Aynı cihazdan veya IP'den hesap oluşturunca telefon doğrulaması istiyor. Her hesapta günde 3 yardım hakkını da göz önünde bulundurursanız instagramda ünlü değilseniz ya da 10k kişilik discord kanalı kurucusu değilseniz bunu yapmanız imkansız neredeyse.
Diğer sosyal medya hesaplarından sürekli temp number sayesinde hesap açtırsan ve sürek ip değiştirmesini sağlarsan olabilir ama zaten son kişilere doğru 0 TL yazıyor. Olması belki de tamamen imkansız hile hurda ile de olmayabilir gibi.

Lewis Hamilton

80+ Bronze
Bu harika fırsatı buldum! Fiyatı düşürmek ve ürünü daha ucuza alabilmek için bana yardım edin!
%99 indirim mi!
Yardım ettim (a***n)
Bu harika fırsatı buldum! Fiyatı düşürmek ve ürünü daha ucuza alabilmek için bana yardım edin!
%99 indirim mi!

Sizde yardım eder misiniz

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Gozalak

Lewis Hamilton

80+ Bronze
Arkadaşlar yardım eder misiniz 3 TL ye SSD alacağım.
Yardım ettim sizde edermisiniz (a***n)
%99 indirim mi!

Lewis Hamilton

80+ Bronze
Herkes paylaşmıştı bir tane de ben paylaşıyım 😂

%99 indirim mi!
Yardım ettim hocam.

Yardım ederseniz sevinirim.
%99 indirim mi!

Satriani

80+ Bronze
Hiç de olurlu bi'şey değil, sisteme adam çekme amacı gütmekten başka işe yaramıyor.

Top Bottom