Neler Yeni

Aliexpress yardim eden lütfen paralarim gedeyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osama
Öncelikle yardıminiz için teşekkürler (ben ürünü teslim almadim ve satici başkasına gönderdi o teslim aldi satıcı benim adima bir şey göndermedi kargo başka kişiyi gondermiş satici yanni benim adima bir şey gondermadi : bana birisi yardım edebilirmi

Ali express mesajı buydu

Sevgili Usame Zedan,

AliExpress ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. ***** numaralı siparişinizden memnun kalmadığınızı duyduğuma üzüldüm.

Bu sipariş kontrol edildikten sonra paket teslim edildi. Bu paketi almadıysanız, lütfen malları almak için nakliye şirketi ile iletişime geçin. Kargo şirketi paketi kaybettiyse, lütfen 3 gün içinde paket eksik evrakları sağlayın.

Sağlanan geçerli bir kanıt yoksa, paketi aldığınıza devam edeceğimizi ve ödemeyi satıcıya bırakacağımızı lütfen unutmayın. Anlayışınız ve işbirliğiniz çok takdir ediliyor.

Saygılarımla,

AliExpress

Son düzenleme:

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Dispute açın.

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,877
İsim
Metehan Akyalı
Öncelikle yardıminiz için teşekkürler (ben ürünü teslim almadim ve satici başkasına gönderdi o teslim aldi satıcı benim adima bir şey göndermedi : bana birisi yardım edebilirmi
Sevgili Usame Zedan,

AliExpress ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. ***** numaralı siparişinizden memnun kalmadığınızı duyduğuma üzüldüm.

Bu sipariş kontrol edildikten sonra paket teslim edildi. Bu paketi almadıysanız, lütfen malları almak için nakliye şirketi ile iletişime geçin. Kargo şirketi paketi kaybettiyse, lütfen 3 gün içinde paket eksik evrakları sağlayın.

Sağlanan geçerli bir kanıt yoksa, paketi aldığınıza devam edeceğimizi ve ödemeyi satıcıya bırakacağımızı lütfen unutmayın. Anlayışınız ve işbirliğiniz çok takdir ediliyor.

Saygılarımla,

AliExpress
Nasıl yardımcı olmamızı istiyorsunuz anlamadım pek.

Kargonuz size ulaşmadı ve başkası teslim aldıysa, paketi başkasına teslim eden kargo şirketini arayıp durumu izah edin.

Onlar size yol gösterecektir diye düşünüyorum.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Açtım zaten bana aliexpress böyle bir yazı gönderdi
Dostum daha düzgün bir şekilde yazarsanız anlamam daha kolay olacaktır.
Üsteki yazıdan anladığım tek şey ürün başkasına gitmiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osama
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kargonuz size ulaşmadı ve başkası teslim aldıysa, paketi başkasına teslim eden kargo şirketini arayıp durumu izah edin.

Kargo benim adima gelmadi başkasini adina gelmiş kargo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo benim adima gelm başkasini adina gelmiş kargo

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,877
İsim
Metehan Akyalı
Kargo benim adima gelmadi başkasini adina gelmiş kargo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo benim adima gelm başkasini adina gelmiş kargo
Tamam. Başkasına teslim eden kargo şirketini telefonla arayın. Ulaşamazsanız firmaya gidin ve durumu açıklayın.

Top Bottom