Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Aliexpress Yüksük Sıkma Pensesi Ve 1200 Adet Yüksük 109TL

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Yaman Kurşun
Dost uyguna yan keski tornavida pense filan bulunan set görürsen paylaşırmısın evdeki bütün aletler pas tuttu bakım yapmadığım için.

• Beğen
Reaksiyonlar: wuep

trkmn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Turan Türkmen
Paylaşım için teşekkürler aldım 1 tane,otomasyoncu olarak devamlı kullanıyorum

KingDeViL

80+ Bronze
@KingDeViL aliexpress de böyle elektrik işleri ile uğraşanlar için yan keski ,pense seti vesaire var mı indirimde olan ben göremedim de
Biraz baktım şuan pahalı. Denk gelirse yine atarım. Çoğu ilan tekli olarak satıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paylaşım için teşekkürler aldım 1 tane,otomasyoncu olarak devamlı kullanıyorum
Hayırlı olsun. Bende otomasyon mezunuyum :).

Dost uyguna yan keski tornavida pense filan bulunan set görürsen paylaşırmısın evdeki bütün aletler pas tuttu bakım yapmadığım için.
Set olarak takipteyim. Denk gelirse atarım.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Yaman Kurşun
@KingDeViL aliexpress de böyle elektrik işleri ile uğraşanlar için yan keski ,pense seti vesaire var mı indirimde olan ben göremedim de
Pardon dost senin mesajı görmedim görseydim konuyu kirletmezdim.

vettunivezzeytuni

80+ Bronze
Biraz baktım şuan pahalı. Denk gelirse yine atarım. Çoğu ilan tekli olarak satıyor.

Hayırlı olsun. Bende otomasyon mezunuyum :).

Set olarak takipteyim. Denk gelirse atarım.
Hocam nereden mezunsun otomasyon olarak ? Bende aynı bölümdeyim

KingDeViL

80+ Bronze

wuep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alperen Yardımcıoğlu
Pardon dost senin mesajı görmedim görseydim konuyu kirletmezdim.
canın sağ olsun <3

Bilecik Meslek Yüksekokulu Kontrol ve Otomasyon
ben de bu yıl meslek okulu endüstriyel otomasyon teknolojileri alanından mezun oldum yükseköğretim olarak önerdiğin bir bölüm var mı 2 yıllık ? ben elektrik elektronik müh istiyorum yks sınavında ayt pek düşündüğüm gibi geçmedi ne yapayım sence 1 yıl mezun kalmayı düşünüyorum

Son düzenleme:

KingDeViL

80+ Bronze
canın sağ olsun <3

ben de bu yıl meslek okulu endüstriyel otomasyon teknolojileri alanından mezun oldum yükseköğretim olarak önerdiğin bir bölüm var mı 2 yıllık ? ben elektrik elektronik müh istiyorum yks sınavında ayt pek düşündüğüm gibi geçmedi ne yapayım sence 1 yıl mezun kalmayı düşünüyorum
Vallahi bu konulara kendin karar versen daha iyi olur. Mesela bizim bölümde 2 yıl otomasyon okuyup sonra 2 yıl daha uzatıp mühendisliğe geçenler vardı. Mekatronik müh. de olabilir.
Ben otomasyondan anlamam aslında sadece bölümü tutturduğum için 35 yaşında kafam dağılsın diye gittim :D. Hocalar saolsun yardımcı oldu mezun olduk. Tabi sen bu mesleği yapacaksan iyi araştırıp ona göre yönelmeni tavsiye ederim.

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Axl Rose
Ben de aldım, teşekkürler. Evde elektrik işlerini kendim yapmayı seviyorum, daha bir kaç gün önce kardeşimin tavanına vantilatör taktık, keşke böyle bir şey olsa demiştim o gün :)

KingDeViL

80+ Bronze
1 tanesi kargoya verildi. 1 tanesi iptal oldu 1 tanesi hala beklemede :D Şuan fiyat artmış. Tek pense 50tl hala iş yapar.

KingDeViL

80+ Bronze
Edit : Gece linkleri hazırladım. Paylaşa tıklamadan uyumuşum. Sabaha fiyatlar artmış. Yıldız uçlu olandan alacaktım.. :(

Bu da yıldız şeklide sıkma ağızlı. Bu daha iyi. Yeni fiyatı düşmüş.

Alıntıyı görüntüle
1720905644579.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,305
Üyeler
149,882
Son üye
Ferhat Alkan
Top Bottom