Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Aliexpress Yüksük Sıkma Pensesi Ve 1200 Adet Yüksük 109TL

KingDeViL

80+ Bronze
Faydalanmak için yeni hesap açmalısınız..
Bu kaçmaz. Sarı sitede 1000tl. Alırken 1200 Yüksüklü olarak seçmeyi unutmayın. Ben bir tane yanlışlıkla sadece pense tıklamışım :D Yüksüksüz 88Tl'ye denk geldi. Yüksüklü model 109TL

1720535614756.png

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,017
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2

KingDeViL

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Onur
evde bulunması için hiç bi sebep yok.iş yerinde kullanmak için alınabilir.burda öyle birinin çıkacağini sanmıyorum

KingDeViL

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evde bulunması için hiç bi sebep yok.iş yerinde kullanmak için alınabilir.burda öyle birinin çıkacağini sanmıyorum
Benim evdeki malzemeleri görsen ağzın açık kalır. Bu alet bütün elektrik ile uğraşan kişiler için gerekli bir ürün.

Misal ben 2 sene önce bilgisayar güç kaynağından ayarlanabilir güç kaynağı yaptığımda bu yüksükleri pense ile kablo ucuna sıkacağım diye çok uğraşmıştım. Şuan bile kablosu asılsam direk yuvadan çıkıyor. Şimdi bu pense ile tekrar uçları yenileyeceğim.

1720539159505.png
1720539194314.png

1720539219440.png

Bu işlerle uğraşmıyorsanız almayın. Alırsanız da en az 300-500tlden 2 güne satılır benden söylemesi. Sonra gelip benim mesajlarımın altına alta gider mi, al sata giden ürün söyler misin demeyin.

Son düzenleme:

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
SEFA KAYA
Faydalanmak için yeni hesap açmalısınız..
Bu kaçmaz. Sarı sitede 1000tl. Alırken 1200 Yüksüklü olarak seçmeyi unutmayın. Ben bir tane yanlışlıkla sadece pense tıklamışım :D Yüksüksüz 88Tl'ye denk geldi. Yüksüklü model 109TL

Alıntıyı görüntüle
alırsam nerede kullanabilirim diye düşünüyorum :)))

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Onur
Benim evdeki malzemeleri görsen ağzın açık kalır. Bu alet bütün elektrik ile uğraşan kişiler için gerekli bir ürün.

Misal ben 2 sene önce bilgisayar güç kaynağından ayarlanabilir güç kaynağı yaptığımda bu yüksükleri pense ile kablo ucuna sıkacağım diye çok uğraşmıştım. Şuan bile kablosu asılsam direk yuvadan çıkıyor. Şimdi bu pense ile tekrar uçları yenileyeceğim.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Bu işlerle uğraşmıyorsanız almayın. Alırsanız da en az 500tlden 2 güne satılır benden söylemesi. Sonra gelip benim mesajlarımın altına alta gider mi, al sata giden ürün söyler misin demeyin.
ben elektrikciyim pano yaparken kullanıyorum onun dişinda normal pense ile sıkar geçerim çıkmıyor bi kaç defa kullanılacak bi ürüne para vermenin mantığı yok bence ister bedava olsun şuan evimde o kadar gereksiz takım alleti varki yıllardır kullanmıyorum.

KingDeViL

80+ Bronze
ben elektrikciyim pano yaparken kullanıyorum onun dişinda normal pense ile sıkar geçerim çıkmıyor bi kaç defa kullanılacak bi ürüne para vermenin mantığı yok bence ister bedava olsun şuan evimde o kadar gereksiz takım alleti varki yıllardır kullanmıyorum.
Pense ile nasıl sıktığının videosunu çekip bana gönderir misin sana zahmet. Ben beceremedim. Öğrenmek isterim.
Zaten al kullan demiyoruz. Al 300'e sat.

Son düzenleme:

wuep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alperen Yardımcıoğlu
@KingDeViL aliexpress de böyle elektrik işleri ile uğraşanlar için yan keski ,pense seti vesaire var mı indirimde olan ben göremedim de

Top Bottom