Neler Yeni

Alınabilecek C Segment En İyi Araç Sıfır Hangisidir?

DeoNade

80+ Bronze
Dostlar Günaydın,

Konu başlığında belirttiğim gibi hangi araba marka modellerine gitmek gerekir.
Skoda Scala, Seat Ibiza, Opel Astra olarak baktım ve arasında kaldım.

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Bu 3 ü arasından Skoda scala. Ama scaladan vazgeçip Kia Cerato aldım hocam geçtiğimiz Aralık'ta iyi ki de öyle yapmışım. Size de fiyat olarak en iyi arabalardan tavsiye ederim

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Söylediklerin arasında Astra k en donanımlı ve en dinamiği olacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii diğerlerine nazaran tutulmadı. Ibiza en çok tutulanı sanırım.
Astra k 1.4 t vs. Alırsan performans olarakta hepsinden iyidir.

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç
Dostlar Günaydın,

Konu başlığında belirttiğim gibi hangi araba marka modellerine gitmek gerekir.
Skoda Scala, Seat Ibiza, Opel Astra olarak baktım ve arasında kaldım.
Hocam seat ibiza b segmenti bir araç ama gayet güzel 2021 makyajlı modeli var bende. Sıfır almıştım diğer modellere göre özellikleri çok fazla. Konforlu ve az yakıyor. Tercih edilebilir bir model.

Ancak şu sıralar almanı tavsiye etmem. Firmalar yavaş yavaş kampanya ve indirim yapmaya başladılar. Biraz beklemekte fayda olacağını düşünüyorum.

DeoNade

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu 3 ü arasından Skoda scala. Ama scaladan vazgeçip Kia Cerato aldım hocam geçtiğimiz Aralık'ta iyi ki de öyle yapmışım. Size de fiyat olarak en iyi arabalardan tavsiye ederim
Söylediklerin arasında Astra k en donanımlı ve en dinamiği olacaktır

Tabii diğerlerine nazaran tutulmadı. Ibiza en çok tutulanı sanırım.
Astra k 1.4 t vs. Alırsan performans olarakta hepsinden iyidir.
Hocam seat ibiza b segmenti bir araç ama gayet güzel 2021 makyajlı modeli var bende. Sıfır almıştım diğer modellere göre özellikleri çok fazla. Konforlu ve az yakıyor. Tercih edilebilir bir model.

Ancak şu sıralar almanı tavsiye etmem. Firmalar yavaş yavaş kampanya ve indirim yapmaya başladılar. Biraz beklemekte fayda olacağını düşünüyorum.
Şöyle bir durum var bu marka model söylediklerimin en dolusuna bakıyorum. Benim gönlüm biraz Seat Ibiza FR biraz da Skoda Scalaya kayıyor. Acaba hangisine gitmek lazım Vw poloda iyi bir seçenek gibi duruyor.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,571
İsim
Yavuz
C segmentler Octavia Civic 308 golf tarzı araçlardır.

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç
Şöyle bir durum var bu marka model söylediklerimin en dolusuna bakıyorum. Benim gönlüm biraz Seat Ibiza FR biraz da Skoda Scalaya kayıyor. Acaba hangisine gitmek lazım Vw poloda iyi bir seçenek gibi duruyor.
Seat ibiza fr tercih et bence. Vag üretimi parçaları da kaliteli

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Hocam Ibiza istediği kadar donanımlı olsun giriş seviyesi araba. Bence alınacak araba değil. Yüksek hızlarda yol tutuşu vs scalaya göre kötü. Scala ibizanin üstü sadece içinde ki donanıma takılma derim. Scala alınır ama onun yerine kesinlikle Kia Ceratoya bakmanı öneririm. YouTube dan izle zaten beğenirsin

DeoNade

80+ Bronze
Seat ibiza fr tercih et bence. Vag üretimi parçaları da kaliteli
Hocam Ibiza istediği kadar donanımlı olsun giriş seviyesi araba. Bence alınacak araba değil. Yüksek hızlarda yol tutuşu vs scalaya göre kötü. Scala ibizanin üstü sadece içinde ki donanıma takılma derim. Scala alınır ama onun yerine kesinlikle Kia Ceratoya bakmanı öneririm. YouTube dan izle zaten beğenirsin
bu arada nasıldır acaba? Sedan geniş daha hoşuma gitti..

Fiyat olarak kıyaslama yapıyorum az çok aynı fiyatlarda dediğim araçlarda. 1.5 premium olanı çok güzel gibi

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze

Fiyat olarak kıyaslama yapıyorum az çok aynı fiyatlarda dediğim araçlarda. 1.5 premium olanı çok güzel gibi
Octavia da çok güzel araba. 1.5m alınacak en iyi arabalardan. Sedandan küçük araba almayın pişmanlık. Honda Civic te bakabilirisniz yeni kasalarindan. Ya da cherry 8 pro

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tugay gedik
Astra 1.4Turbo kullanıcısıydım arabanın gidişi konforu rahatlığı olarak bence astra virajlı yollarda golf ve civicleri az tokatlamadım :D
tabi bütçeniz ne bilmiyorum ona göre daha baska arabalar olabilr

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ibiza Fr güzel seçenek 1.0 olanlar az yakar genel olarak motoru da güzel.
Vag grubunu severim illa vag tercih edeceğim dersen Ibiza alınır bence de . Polo da alınır zaten aynı altyapı. Ama söylediğiniz 3 araç arasından kesinlikle Astra alırdım.
Octavia konusunda ise bu bütçeye çıkabiliyorsanız bakmadan alın

Top Bottom