Neler Yeni

Çözüldü✓ Alınabilecek en iyi Kule Tipi Soğutucu hangisidir?

Artarof

80+ Bronze
360 lik sivi sogutma alman daha mantıklı
Sıvı soğutma zaten var ama ileride daha küçük ve sade bir kasaya geçmeyi düşünüyorum. bu kasada da alabileceğim en iyi kule tipi soğutucuyu alacağım. kasa içerisinde güzel bir hava sirkülasyonu sağlayarak soğutmayı planlıyorum.
5f6de835-9477-48f7-87c8-8085ce19145f.jpg
asd.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

phantom neden almalıyım hocam

WhoCares

80+ Silver
Sıvı soğutma zaten var ama ileride daha küçük ve sade bir kasaya geçmeyi düşünüyorum. bu kasada da alabileceğim en iyi kule tipi soğutucuyu alacağım. kasa içerisinde güzel bir hava sirkülasyonu sağlayarak soğutmayı planlıyorum.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

farketmez o sıvı sogutmayi öne takarsın öndeki fanları tepeye takarsın boşuna masraf olur kule tipi

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,724
İsim
Bilal Tepe
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

7 ısı borusu en iyi kule soğutma . 14cm fanli olan modeli de vardı galiba o 1 tık daha iyi olur fandan dolayı

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,724
İsim
Bilal Tepe
Knk senin dediğin güzel de noctua yla kapışamaz adam alacaksa onu alsın fp düşünmüyorsa alinabilecek en iyisi o
Kapisamaz ? Fkwkdjwoak ok

f/p için değil, direkt en iyi model hangisi ise onu alacağım.
Knk ak620 bile noctua nh 15 i geçiyor ne anlationuz siz phantom sprit ezer geçer iyi bir fan alırsan 2 adet daha da iyi olur zaten ucuz.

Artarof

80+ Bronze
Kapisamaz ? Fkwkdjwoak ok

Knk ak620 bile noctua nh 15 i geçiyor ne anlationuz siz phantom sprit ezer geçer iyi bir fan alırsan 2 adet daha da iyi olur zaten ucuz.
fiyatında değilimki benim için performansı önemli hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,306
Üyeler
142,891
Son üye
ffrkntaha
Top Bottom