Neler Yeni

Alistirmalarla Matematik vs Antrenmanlarla Matematik

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Prime
Alistirmalarla matematik vs antrenmanlarla matematik, hangisi? Alistirmalarla Matematik'in hem soru bankasi hem de 1. kitabini aldim ama daha kargoya verilmedi, iptal edebilirim. Hangisi carpim tablosunu bilmeyen biri icin sifirdan baslayan icin daha iyi? Baska kitap da onerebilirsiniz, illa matematik icin degil.

Mesaj otomatik birleştirildi:

@Omnissiah dostum hangisini önerirsin?

Son düzenleme:

Omnissiah

80+ Bronze
Alistirmalarla matematik vs antrenmanlarla matematik, hangisi? Alistirmalarla Matematik'in hem soru bankasi hem de 1. kitabini aldim ama daha kargoya verilmedi, iptal edebilirim. Hangisi carpim tablosunu bilmeyen biri icin sifirdan baslayan icin daha iyi? Baska kitap da onerebilirsiniz, illa matematik icin degil.

@Omnissiah dostum hangisini önerirsin?
İkiside neredeyse aynı. Ben şu an aktif sıfır çözmeye başladım ama bunlarla da başlayabilirsin sonuç olarak iki kitapta benzer içerik bakımından.
Ha aktif matematik sadece biraz farklı zira içinde hafiften tyt konularına girmişler,grafik problemi vb eklemişler. Sana tavsiyem benim de hedeflediğim gibi yaz bitmeden veya yaz boyunca bu kitabı bitirmen olacaktır her gün düzenli 3 saat ayırsan ciddi manada fayda sağlar

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Prime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkiside neredeyse aynı. Ben şu an aktif sıfır çözmeye başladım ama bunlarla da başlayabilirsin sonuç olarak iki kitapta benzer içerik bakımından.
Ha aktif matematik sadece biraz farklı zira içinde hafiften tyt konularına girmişler,grafik problemi vb eklemişler.
Alıştırmalarla maetmatiğin soru bankasını da aldım ben işe yarar mı yoksa gereksiz miydi?

aktif matematik
Sanırım bu içlerinde en yeni olanı, 2023 basım yazıyor.

Fark olur mu?

Omnissiah

80+ Bronze
Alıştırmalarla maetmatiğin soru bankasını da aldım ben işe yarar mı yoksa gereksiz miydi?

Sanırım bu içlerinde en yeni olanı, 2023 basım yazıyor.

Fark olur mu?
sıfırdan başlıyorsan yarar ama bir konuyu bitirince özet video izle. Çok kitaba takılma 1 tanesini seç onla devam et

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Prime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıfırdan başlıyorsan yarar ama bir konuyu bitirince özet video izle. Çok kitaba takılma 1 tanesini seç onla devam et
Alıştırmalarla matematik'te karar kıldım sanırım. Video anlatımı da hoşuma gitmedi değil. Sanırım aktif harici antremanlarla olan da video çözümü de yok.

Omnissiah

80+ Bronze
Aktif matematik alsam nasıl olur?
Sen bilirsin ikisi benzer sadece aktif'e bazı tyt konuları hafiften eklenmiş. İki kitabın youtube çözümleri mevcut
Aktif çok vakit kaybetme şu konulardan sonra hadi gel tyt deneyelim derken. Alıştırmalar direk temelden başlıyor tyt vb yok

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Prime

Omnissiah

80+ Bronze
Orası tamamen sana kalmış ama belirli bir temel attıktan sonra ilyas güneş düşünüyorum

2024 TYT Matematik Ders Notları MAF (İlyas Güneş) Fiyatı, Yorumları, Satın  Al - Kitapyurdu.com

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Prime
Orası tamamen sana kalmış ama belirli bir temel attıktan sonra ilyas güneş düşünüyorum

2024 TYT Matematik Ders Notları MAF (İlyas Güneş) Fiyatı, Yorumları, Satın  Al - Kitapyurdu.com
Hele oraya geçelim de. Bu arada benim diğer derslerde de temel yok. Ben tek matematiğe çalışşsam örneğin günde 5 saat, diğer derslere çalışmasam bu sefer açık lisede olduğum için krediyle mezun olmamda da problem olacak. Ama örneğin kimya, biyoloji, onlar için de kitap istiyorum 9. sınıftan başlar şekilde.

Omnissiah

80+ Bronze
Hele oraya geçelim de. Bu arada benim diğer derslerde de temel yok. Ben tek matematiğe çalışşsam örneğin günde 5 saat, diğer derslere çalışmasam bu sefer açık lisede olduğum için krediyle mezun olmamda da problem olacak. Ama örneğin kimya, biyoloji, onlar için de kitap istiyorum 9. sınıftan başlar şekilde.
okyanus 40 seans veya aktif sıfır fen bilimleri alabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,078
Üyeler
142,852
Son üye
Çağrı Yıldırım24
Top Bottom