Neler Yeni

alkoller hakkında bir şey sorucam ?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,456
İsim
Taha yücel
İlk alkolümü SOL bira olarak içtim zaten 4.5 alkol oranı vardı bende hafif o tarz şeyler istediğim için. İçtiğimde hiç bir şey olmadı tabikide alkol oran çok az olduğu için zaten olsunda istemiyorum rahat içeceğim alkol oranı az biraları tercih ediyorum saçma olucak ama bir şey sorucam kırmızı tuborgdan bir yudum aldım onun tadıyla sol çok farklıydı sol ün tadı çok sarmadı Becks almayı düşünüyorum bidakine ondada 5 alkol oranı var farklı bir etkisi olur mu 0.5 orandan bence olmaz gibi sarhoş olmayı sevmiyorum tadlarının farklı olması bir şey değiştirmez dimi olay alkol oranın da?

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
İlk alkolümü SOL bira olarak içtim zaten 4.5 alkol oranı vardı bende hafif o tarz şeyler istediğim için. İçtiğimde hiç bir şey olmadı tabikide alkol oran çok az olduğu için zaten olsunda istemiyorum rahat içeceğim alkol oranı az biraları tercih ediyorum saçma olucak ama bir şey sorucam kırmızı tuborgdan bir yudum aldım onun tadıyla sol çok farklıydı sol ün tadı çok sarmadı Becks almayı düşünüyorum bidakine ondada 5 alkol oranı var farklı bir etkisi olur mu 0.5 orandan bence olmaz gibi sarhoş olmayı sevmiyorum tadlarının farklı olması bir şey değiştirmez dimi olay alkol oranın da?
kızmızı sert bir biradır zaten bir biraya sarhos olmazsın

-nisay

80+ Bronze
sarhoş olamazsın zaten 1 birada. neyin tadını beğeniyorsan onu iç.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Sarhoş olma gibi bir isteğin yoksa aklına yatan biraları tek tek denemeni tavsiye ederim. Çoğunun alkol oranı %4 ile %6 arasında oluyor.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,456
İsim
Taha yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kızmızı sert bir biradır zaten bir biraya sarhos olmazsın
sarhoş olamazsın zaten 1 birada. neyin tadını beğeniyorsan onu iç.

Sarhoş olma gibi bir isteğin yoksa aklına yatan biraları tek tek denemeni tavsiye ederim. Çoğunun alkol oranı %4 ile %6 arasında oluyor.
carlsberg var mesel 7.2 onu denemek istiyorum sarhoş eder mi? veya çakır

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
1 tane ile bir şey olacağını sanmıyorum. 2 tane de çakır olursun. 3 Tane de sarhoş olursun. İlk alkollerin olduğu için bu şekilde sıraladım. 7.2 oranına göre tabii birde. Düşük alkollülerde sıralama değişir.

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
1 tane ile bir şey olacağını sanmıyorum. 2 tane de çakır olursun. 3 Tane de sarhoş olursun. İlk alkollerin olduğu için bu şekilde sıraladım. 7.2 oranına göre tabii birde. Düşük alkollülerde sıralama değişir.
carlsberg 500ml değilmi 2 tane içen adamı tebrik etmek lazım 1l bira içilirmi

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
carlsberg 500ml değilmi 2 tane içen adamı tebrik etmek lazım 1l bira içilirmi
Hocam kırmızı tuborg'da 500ml ona bakılırsa. Çevremde rahatça 2'yi devirip 3'e geçen tanıdıklarım var. Bünye çok önemli. Ben bira sevmiyorum mesela, içersem de 2 tane de bırakıyorum hangisi olursa olsun.

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
Hocam kırmızı tuborg'da 500ml ona bakılırsa. Çevremde rahatça 2'yi devirip 3'e geçen tanıdıklarım var. Bünye çok önemli. Ben bira sevmiyorum mesela, içersem de 2 tane de bırakıyorum hangisi olursa olsun.
birada zaten bir şey yokta 1l içenlerin midesini tebrik etmek lazım hocam ben bile suyu 1 lt zor içiyorum :D

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,114
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
3 - 4 carlsberg sarhoş eder , bu arada kırmızı tuborg içmeni önermem ne tadı nede alkol oranı iyi değil. Kırmızı içenlerin ağzının tadı yoktur net.
En iyisi pilsen ile carslbergtir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
crazy
1 şişede sarhoş olmazsın, en fazla bi 5 dakika başın döner, ama içim lezzeti olarak 4.5-5 olanlar 7.5 lara göre daha lezzetli bana göre, 7.5 lar denemek için içilebilir ama içim keyfi biraz düşük

KAANT10X

80+ Bronze
Bu ne kardeşim helak olacağız.

Ekler

• images (21).jpeg
    images (21).jpeg
    50.1 KB · Hit: 12
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,920