Neler Yeni

Alkolsüz Biralar: Alkolsüz Malt İçecekleri Nelerdir?

SefaBaba

80+ Silver
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,032
İsim
Safa Uyğun
tuborg red içiniz
alkolsüz ne işimize yarıyacak

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Corona'da denedim. Yok abi olmuyor bira içemiyorum. Ya viski ya da volim. Olmuyor. Tigris ne şarap mı? Şarap da ögh dedirtiyor şarapsa denemeyebilirim.
evet tigris şarap. benimde favorim viski bu arada içmesi en keyiflisi o ister dik ister keyif yap bi rakıya ısınamadım ben

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
evet tigris şarap. benimde favorim viski bu arada içmesi en keyiflisi o ister dik ister keyif yap bi rakıya ısınamadım ben
Rakı leş gibiymiş öyle diyorlar. Bende içmedim de. Bulunduğum ortamlarda hep vodka, viski, bira olduğu için rakıya sıra gelmedi. Zaten içmekten de vaz geçtim. Çünkü rakıya kötü diyen duyduğum 20. kişi falansın herhalde.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Rakı leş gibiymiş öyle diyorlar. Bende içmedim de. Bulunduğum ortamlarda hep vodka, viski, bira olduğu için rakıya sıra gelmedi. Zaten içmekten de vaz geçtim. Çünkü rakıya kötü diyen duyduğum 20. kişi falansın herhalde.
sana bi öneri söyleyelim bak her türlü alkolü dene ama yeşil periye sakın shot atma yarım shot bardağı yeşil peri içmiştim öteki dünyaya gittim geldim bu kadar leş bir tad olamaz

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
sana bi öneri söyleyelim bak her türlü alkolü dene ama yeşil periye sakın shot atma yarım shot bardağı yeşil peri içmiştim öteki dünyaya gittim geldim bu kadar leş bir tad olamaz
Teşekkürler dostum shotla işim olmaz ya alışamadım ona. Çok sert.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Az da olsa alkol içerdiği için günah sayılır.
Mantıksız bir örnek olabilir ama bence değil içinde alkol olan yemekler aşırı az içerdiğinden günah falan sayılmadığından bu da sayılmaz bence.

Düz mantıkla bakarsak mısır, arpa, patates de dahil olmak üzere mayalanan her şeyde alkol olduğundan 0.00001 gram olsa bile günah denilirdi :D

TamerKs

80+ Silver
Mantıksız bir örnek olabilir ama bence değil içinde alkol olan yemekler aşırı az içerdiğinden günah falan sayılmadığından bu da sayılmaz bence.

Düz mantıkla bakarsak mısır, arpa, patates de dahil olmak üzere mayalanan her şeyde alkol olduğundan 0.00001 gram olsa bile günah denilirdi :D
Bu konuyu az önce @Besim Tibuk profilinde konuştuk girip okuyabilirsin.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
okr
Aga geçen 5 kırmızı Tuborg aldm 130 TL ödedim 130 TL ye bazooka vodka alsam daha iyiydi en azından kafayı verirdi volimde çok sevmedim ki 27.5. Olmuş 4 5 taneden aşağı kesmiyor beni
harbi arkadaş bu zam nedir ya carlsberg alıyordum alamıyorum artık

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
........
harbi arkadaş bu zam nedir ya carlsberg alıyordum alamıyorum artık
Altın fiyatı ile yarışıyor alkoller sonra insanlar evde kendi yapıyor ya ölüyor ya da kör oluyor.

Top Bottom