Neler Yeni

Allah rızası için yardım edin lütfen pc calisiyor ama goruntu yok

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
Pcde 2 adet ram var rezene 5 4500 işlemci var adamlar mining yapiyolarda yanmiyor ben minecraft oynadım diyemi yancak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelişme pcye kurtlar vadisi müziği dinlettim gaza geldi açıldı şaka şaka kapağı açtım ramlari baktırdım ekran kartını baktırdım falan ve vidyo çekiyorum buraya atmak için ama çekerken şansa açıldı şuan bir sorun yok gibi olursa yazarım aslında olay şöyle oldu ben beamng.drive oyunu oynuyordum ve mutfağa gittim 5 dk afk idim ve geldiğimde pc doustu ctrl del ise yaramıyor hiçbir tuş çalışıyordu ve bende güç düğmesine bastım öyle kapatabilirim ve sonra açtım Asus logosu geldi ve otomatik onarım falan dedi ve öyle kaldı 15 dk falan ve fare klavye çalışıyordu bende yine güç düşmesinden kapattım ve açtığımda görüntü yok Du ve kendi kendine kapanıp açılıyordu kendi kendine sanki elektrik gidiyor ve 1 sn sonra geliyordu bende kapattım tekrar açtım ve o elektrik sorunu yoktur ama görüntü gelmiyordu ve birkaç kere denedim açıldı ancak klavye fare calismiyordu bende mecbur o malum düğme ile kapattım ve yine defalarca aç kapa yaptım ama görüntü yoktu şimdi geldi

@Atyxah @QRuder @Karizlovem @ÇiktaMuz @_Zaur_ @Method
sizce neden durduk yere bunlar oldu bi arada böyle olmuştu usblerin hiçbiri çalışmıyordu direksiyon seti falan

intrusion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
atif kekç
Pcde 2 adet ram var rezene 5 4500 işlemci var adamlar mining yapiyolarda yanmiyor ben minecraft oynadım diyemi yancak

Gelişme pcye kurtlar vadisi müziği dinlettim gaza geldi açıldı şaka şaka kapağı açtım ramlari baktırdım ekran kartını baktırdım falan ve vidyo çekiyorum buraya atmak için ama çekerken şansa açıldı şuan bir sorun yok gibi olursa yazarım aslında olay şöyle oldu ben beamng.drive oyunu oynuyordum ve mutfağa gittim 5 dk afk idim ve geldiğimde pc doustu ctrl del ise yaramıyor hiçbir tuş çalışıyordu ve bende güç düğmesine bastım öyle kapatabilirim ve sonra açtım Asus logosu geldi ve otomatik onarım falan dedi ve öyle kaldı 15 dk falan ve fare klavye çalışıyordu bende yine güç düşmesinden kapattım ve açtığımda görüntü yok Du ve kendi kendine kapanıp açılıyordu kendi kendine sanki elektrik gidiyor ve 1 sn sonra geliyordu bende kapattım tekrar açtım ve o elektrik sorunu yoktur ama görüntü gelmiyordu ve birkaç kere denedim açıldı ancak klavye fare calismiyordu bende mecbur o malum düğme ile kapattım ve yine defalarca aç kapa yaptım ama görüntü yoktu şimdi geldi

rezene değil ıhlamurdur

_Zaur_

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,437
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Şimdi normal kapanıp açılıyormu?
Eminim Mematiyi gördü camdan. Güvenliğine dikkat et.

Atyxah

80+ Silver

asıl sorunu çözdükten sonra açıklamak da maşşalalh yani ne diyim

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
Son düzenleme:

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
Bir kapatayım ve açayım bakalım ne olcak

Açılıp kazanabiliyor sorunsuz yani şuan çalışıyor oh be rahatladım arkadaş ya
bide benim anakart noralde sarı ışık sonup duruyodu ama birkaç gündür hep sabit yaNIYORDU AMA PCYİ AÇTIKTAN SONRA YANİ BU RAMLARİ FALAN DUZELTTİKTEN SONRA YANIP SONMEYE BAŞLADI

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Annen evi süpürürken kabloya takılmış ve kablo boşalmış. Arkadaki kabloları tekrar düzgün tak.

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
Annen evi süpürürken kabloya takılmış ve kablo boşalmış. Arkadaki kabloları tekrar düzgün tak.
Merhaba gelişme: pcde call of duty oynuyordum tam silah aldım elime geziniyorum birden monitör siyah ekran oldu ve sonra görüntü yok dedi ancak pc çalışıyordu sonra babamı çağırdım ramlari soktu soktuğu halde pc hala daha çalışıyordu ve geri taktı ekran kartından soktu taktı bios pilini falan derken herseyi soktuk taktik ancak sonuç yok pc açınca monitör mavi ışık oluyor sonra dp hdm 1 hdm 2 diyor sonra sinyal yok diyor yani neden böyle bilmiyorum allah rızası için yardımcı olun bu arada klavye mouse direksiyon seti falan algilamiyor tvde de denedik ayni sonuç allah rızası için yardım edin

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,211
İsim
Oozdmrsm
olmaz demeyin 2 haftalık i5 11400f değişimden geldi
intel pentium e 5200 diye bir işlemcim var eski kasada. üstündeki termal macun kurumuş diye sildim macunsuz bir şekilde çalışıyor( evde pc nize SAKIN DENEMEYİN!!!!!!!!!!!!). Eğer bu işlemci yanmazsa "REZENE 5 4500" minecraft oynarken yanmaz güzel kardeşim

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
intel pentium e 5200 diye bir işlemcim var eski kasada. üstündeki termal macun kurumuş diye sildim macunsuz bir şekilde çalışıyor( evde pc nize SAKIN DENEMEYİN!!!!!!!!!!!!). Eğer bu işlemci yanmazsa "REZENE 5 4500" minecraft oynarken yanmaz güzel kardeşim
Ya kanka ben rezenede falan değilim olay şuan pc açılmıyor yani ben şuan oyun oynamak ve yutuba girmek istiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,020
Üyeler
146,610
Son üye
Mncs35
Top Bottom