Neler Yeni

almanca performans ödevini yapmazsak ne olur?

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Talha
Performans ödevi olarak doğduğum şehri almaca çevirisini yapıp almanca şekilde video çekerek söylememizi istedi bugün son gün sorumsuz öğrenci olarak yapmadım performans 0 girer mi ne kadar etkiler

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa Demirbaş
Steam
lambda_complex.exe(1021298841)
civciv kardeş öğretmen kötü bir öğremen değilse 1 2 gön eksüre isteyebilirsin ben genelde senin gibi sorumsuzum ama performans ödevlerimi sınıfın zekilerine para karşılığın da yaptırıyom 100-150 TL arsı halediom ben

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,558
İsim
Emre Zengin
Performans ödevi olarak doğduğum şehri almaca çevirisini yapıp almanca şekilde video çekerek söylememizi istedi bugün son gün sorumsuz öğrenci olarak yapmadım performans 0 girer mi ne kadar etkiler
Sınav notundan düşük gireceğini düşünmüyorum.

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Dostum son gün diyorsun, ödevini de biliyorsun ama çözümü forumlarda arıyorsun :D. Çok zor bir ödev de vermemiş, şehri anlatan birkaç Almanca cümle yazsan kitaptan bakarak, biraz da araya detay girsen dolu gözüksün diye olur biter. Hala vaktin varken en azından ana fikri ve yazıları ortaya çıkar. En kötü ihtimalle video eksiğin olur, ondan da biraz puan kırarsa kırar. Her türlü 0 alma riskinden iyidir.

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Talha
Dostum son gün diyorsun, ödevini de biliyorsun ama çözümü forumlarda arıyorsun :D. Çok zor bir ödev de vermemiş, şehri anlatan birkaç Almanca cümle yazsan kitaptan bakarak, biraz da araya detay girsen dolu gözüksün diye olur biter. Hala vaktin varken en azından ana fikri ve yazıları ortaya çıkar. En kötü ihtimalle video eksiğin olur, ondan da biraz puan kırarsa kırar. Her türlü 0 alma riskinden iyidir.
kendimizi çekip atmadan olmuyor işte almancam iyi ama bu video mevzusu olduğu için yapmak istemedim birde okuldan gelir gelmez uyumuşum şuan hiç kamera karşısına çıkmayayım

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
kendimizi çekip atmadan olmuyor işte almancam iyi ama bu video mevzusu olduğu için yapmak istemedim birde okuldan gelir gelmez uyumuşum şuan hiç kamera karşısına çıkmayayım
Anladım. Ben de diyorum ki en azından bir yazı hazırla, sınıfta oku ya da hocaya ver. Böyle yaparsan 0 alma riskine girmezsin, video çekmesen de en kötü üç beş bir şey verir puan olarak.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,558
İsim
Emre Zengin
87 aldıysam 87 mi giriliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

okulun yarısının yaptığını düşünmüyorum 30 kişinin 7 tanesi yapmış sadece
En kötü 85 verir diye düşünüyorum ama arkadaşın dediği yazı falan yazabilirsin.

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Talha
Anladım. Ben de diyorum ki en azından bir yazı hazırla, sınıfta oku ya da hocaya ver. Böyle yaparsan 0 alma riskine girmezsin, video çekmesen de en kötü üç beş bir şey verir puan olarak.
yazı için ayrı sınav oluyoruz zaten bunuda sınav haftasına kaldığı için sınıfta yapamıyoruz video istiyor.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
yazı için ayrı sınav oluyoruz zaten bunuda sınav haftasına kaldığı için sınıfta yapamıyoruz video istiyor.
O zaman yapacak bir şey yok, yapamadım diyeceksin hocaya. Bir çözüm yolu yoksa forumdakiler de yardımcı olamaz zaten. Ne kadar etkiler ortalamayı bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,931
Üyeler
153,472
Son üye
ekarego190
Top Bottom