Neler Yeni

Almayı düşündüğüm RX 6600 + Ryzen 5 5500'li sistem nasıl?

Palo DAYI

80+ Silver
bekliyorum, fsr de yoktur tabi ultrada :D
Fsr
rdr 2 de dengeli modda
Forza da zaten kapalı
Dl2 dengeli
Diğerlerini hatirlamiyom açıp bakmam lazim
Ha bide Sam açık zaten bunlar kartin sana vermiş olduğu özellikler neden kullanmayalım aga nvidia kart alınca dlss açmayan varmi acaba :)

Keyfen

80+ Bronze
Fsr
rdr 2 de dengeli modda
Forza da zaten kapalı
Dl2 dengeli
Diğerlerini hatirlamiyom açıp bakmam lazim
Ha bide Sam açık zaten bunlar kartin sana vermiş olduğu özellikler neden kullanmayalım aga nvidia kart alınca dlss açmayan varmi acaba :)
dostum tamamda ben fsr açtığımda görüntü çamur gibi oluyo üstelik en yüksek kalite modunda kullanmama rağmen, görüntüyü %80 e düşürüyo resmen

FarukKG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Faruk G
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Motorsiklet , Araba , Parfüm , Biraz Elektrik-Elektronik

itopya'dan bugün bu sistemi almayı düşünüyorum, sanırım şuanda indirimli fiyatı, bütçem 17 bin TL. farklı bir öneriniz varsa itopya üzerinden olursa sevinirim.
işlemciyi yükseltebiliyorsan 5600 yapmanı tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mehmet Demir
Muhtemelen sisteminin özelliklerini bilmiyorsun. RX6600 gibi bi kartın hadi hepsini geçtim Rdr2 ve Alan Wake 2 de 2K High-Ultra ayarlarda 80-160 araso fps vermesinin imkanı yok arkadaşım. Aynı sisteme sahibim Alan Wake 2 1080p High ayarlarda 50-60fps arası oynayabildim. İnternetteki fps testleri de ortada kimseye yanlış bilgi vermeye gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak sadece Ac Valhalla'nın fps değerlerine bakarsak 2k Ultra High ayarlarda 50fps anca görüyor.
Hocam işlemci ve ekran kartına overclock yaparsa performans modunda FSR Açık şekilde arkadaki şeyleri kapatarak windowsunu optimize ederek gayet de açar. Raw şekilde zorlanır tabi ama rx6600 gayet güçlü kart. Arkadaş starfield hogwartz yazmamış sonuçta. Rdr 2 bile ağır olmasına rağmen çok güzel optimizasyonlu oyun, overclokc fsr vs optimize şekildeyken belki dediğiniz fpsler değil ama 10-20 aşağısını rahat görür.

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Cem
gene sidik yarışına dönmüş konu
sistem şuan 16800tl bu fiyata fena değil gönül isterki psu daha iyi marka olsun cpu 5600 olsun vs vs
bütcene bakıp cıkabildigin max fiyata degerlendirmen lazım ama cıkan para max17k diyorsan cok alternatif yok parcalarda cok cok kötü degil.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif
Ben kendi sistemimden bahsetmiştim yalniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aksam eve geçince unutmazsam ekran görüntüsü atayim
İyi de senin sistemin ne ki? Ben burada Rx6600'ün vereceği performansdan bahsediyorum.

Palo DAYI

80+ Silver
İyi de senin sistemin ne ki? Ben burada Rx6600'ün vereceği performansdan bahsediyorum.
Aga yorumları iyi oku arkadaş kendi sistemim yetmiyor diye yazmış bende aynı sistem olduğu için ona yorum yazmışım konuyla alakası yok sistem imzada yaziyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,633
Üyeler
141,866
Son üye
yunusvanderlinde
Top Bottom