Neler Yeni

almayı düşündüğüm ModArt PC-MA2 sistem nasıl ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Aydın
İki sistemin farkı şu :
Birinin işlemcisi iyi, ekran kartı düşük.
Birinin işlemcisi düşük, ekran kartı yüksek.

Siz hangisini istiyorsunuz? İlerde ekran kartı yükseltmeye açık olmasını istiyorsanız işlemciyi yüksek alın.

Modart olanı almazdım. Psu kaliteli değil.
psu nun markası hakkında bilginiz var mı ? ben bulamadım ama dediğim gibi bir şikayet görmedim ve modart test ettim falan dedi

ilerde ekran kartını yükseltmek istiyorum tabi ki sistemimi ilerde geliştirebilirim psu konusunda bir sıkıntım olmasa düşünmeden alırım modartı ama psu önemli olduğundan sıkıtnılıyım bşiraz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle ikisi birlikte 5700 TL fln oluyor
m2 takmak istediğim için h410 almam bildiğim kadarıyla h410 da m2 desteği yok

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
psu nun markası hakkında bilginiz var mı ? ben bulamadım ama dediğim gibi bir şikayet görmedim ve modart test ettim falan dedi

ilerde ekran kartını yükseltmek istiyorum tabi ki sistemimi ilerde geliştirebilirim psu konusunda bir sıkıntım olmasa düşünmeden alırım modartı ama psu önemli olduğundan sıkıtnılıyım bşiraz

Bu aralar almak zorunda mısın? Şu an düşük bütçeye Intel daha iyi. Ve h510 anakart beklemek daha iyi olabilir.

ben destekliyor diye biliyorum ama yanlışım olabilir kusura bakma

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Aydın
Bu aralar almak zorunda mısın? Şu an düşük bütçeye Intel daha iyi. Ve h510 anakart beklemek daha iyi olabilir.
evet alıcam eğer bu 15 tatil içerisinde abdullah abi sistemi çıkarma gibi bir durumu varsa almayıp bekleyebilrim ama bazi arkadaşlar çıkarmaz şu zamanlarda falan diyor o yüzden kendim bakamya başladım

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
evet alıcam eğer bu 15 tatil içerisinde abdullah abi sistemi çıkarma gibi bir durumu varsa almayıp bekleyebilrim ama bazi arkadaşlar çıkarmaz şu zamanlarda falan diyor o yüzden kendim bakamya başladım
İşlemci yüksek ekran kartı düşük bir sistem bulup geliyorum.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

Ssd yi ayrı siteden Patriot Burst al.

Normalde daha ucuza vardı ama stokta yok. 2 gün önce stok vardı bea.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Aydın

Ssd yi ayrı siteden Patriot Burst al.

Normalde daha ucuza vardı ama stokta yok. 2 gün önce stok vardı bea.
h410 iyi olur mu eğer ssd alırsam ileride m2 eklemek isterim ve tabi yanlış biliyor olabilirim ama m2 desteği yok herhalde

1611599772970.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Aydın
kb o zaman yanlış biliyormuşum teşekkür ederim

Bazı h410 larda m2 var. Biostar ve msi h410 da m2 var. Asus'ta yok.
sizi çok yordum gerçekten ama çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz bir sorum daha var yıllar sonra 10 yıllık sistemimi bırakıp sistem aldığım için emin olmak istiyorum ileride ekran kartı almayacaksam işlemciyi düşürüm ekran kartını arttırmak daha mantıklı değil mi yani sorum şu ben i3 ve 1660super alsam mı uzun gider yoksa i5 1650super mi tabi hiçbir parçasını değiştirmeden

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
kb o zaman yanlış biliyormuşum teşekkür ederim

sizi çok yordum gerçekten ama çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz bir sorum daha var yıllar sonra 10 yıllık sistemimi bırakıp sistem aldığım için emin olmak istiyorum ileride ekran kartı almayacaksam işlemciyi düşürüm ekran kartını arttırmak daha mantıklı değil mi yani sorum şu ben i3 ve 1660super alsam mı uzun gider yoksa i5 1650super mi tabi hiçbir parçasını değiştirmeden
Eğer ilerde ekran kartı yükseltmesi düşünmüyorsanız 10100f + 1660 super daha iyi.

Not :Beni yormuyorsunuz.

Top Bottom