Neler Yeni

Alt Kattan Üst Kata Masaüstü Pc ye İnternet Çekme

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN
Arkadaşlar modemim alt katta.Ben pcmi üst kata taşımak istiyorum.Fakat nasıl internet bağlayacağım konsunuda sıkıntılarım var internetten bir çok araştırma yaptım fakat henüz bir çözüm yoluna ulaşamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
üst katta hiç modem çıkışı yok mu modemi de üste taşı
İşte onu yapamıyorum.Alt katta da annem babam ve kardeşlerim kullanıyor.Sadece Üst kata masaüstü pcme internet çekmem gerekiyor

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
İşte onu yapamıyorum.Alt katta da annem babam ve kardeşlerim kullanıyor.Sadece Üst kata masaüstü pcme internet çekmem gerekiyor
benim bildiğim kadarıyla sadece kablo ile çekebilirsin,bazı wireless hizmeti sunan aparatlar var ama kesilmeler oluyor onlardan alacaksan bunu bilerek al,hiç bir zaman stabil bir internet sağlamayacaklar sana

v3ysi.alkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
veysi alkan
Çağıraacn Bir Bilgisayarcı Köşeden Köşeden Kablo Çekecek

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
wifi adaptör al

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar modemim alt katta.Ben pcmi üst kata taşımak istiyorum.Fakat nasıl internet bağlayacağım konsunuda sıkıntılarım var internetten bir çok araştırma yaptım fakat henüz bir çözüm yoluna ulaşamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz
ben oturma odasından yatak odasına çektim 20 metre kablo ile duvar diplerinden kapı üstlerinden hiç görünmeyecek şekilde eğer ev kira ise silikonla sizinse bunun aparatları satılıyor küçük çiviler onları al dipten dipten döşe kabloyu cat6 ethernet olarak alıcaksın internette her türlü boyda olanı var ama cat 6 şart
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben oturma odasından yatak odasına çektim 20 metre kablo ile duvar diplerinden kapı üstlerinden hiç görünmeyecek şekilde eğer ev kira ise silikonla sizinse bunun aparatları satılıyor küçük çiviler onları al dipten dipten döşe kabloyu cat6 ethernet olarak alıcaksın internette her türlü boyda olanı var ama cat 6 şart
bilgisayarcıya para vermeye gerek yok

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
AC destekli bir modem yada router al. Ana modemle AC destekli modemi birbirine ethernet kablosu ile bağla. AC destekli modemin DHPC özelliği kapat. Genel olarak böyle ince ayarları için AC destekli modemin marka ve modeli lazım.

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN

Dostum kapıdan falan geçmesi gerekiyor o şekildede kapıdan nasıl geçiricem ki geçirdim diyelim kapı nasıl kapanacak ?

wifi adaptör al
önerin varmı

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Dostum kapıdan falan geçmesi gerekiyor o şekildede kapıdan nasıl geçiricem ki geçirdim diyelim kapı nasıl kapanacak ?

önerin varmı
tp link markasının adaptörleri kaliteli

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mehmet Emin Akgöz

aynısını bende yaptım adaptörden iyidir bence stabil bir internet var

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN

Elimde 15 Metre Cat6 Kablo var ama eve çekebileceğim bi yer yok camdan falan geçirmem lazım o şekildede sıkıntı oluyor

Top Bottom