Neler Yeni

Altyapı nasıl yok? Yardim

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,032
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Olduğunu sanmıyorum
İstersen aşağıya in bir incele kesin olarak öğren altyapının olmadığını yoksada magnet falan idare etmen gerekiyor türknet gigafiber başvura başvur tt müdürlüğüne dilekçe ver.

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Ayetullah Taylan
İstersen aşağıya in bir incele kesin olarak öğren altyapının olmadığını yoksada magnet falan idare etmen gerekiyor türknet gigafiber başvura başvur tt müdürlüğüne dilekçe ver.
Hocam 10 yıldan fazladır oturuyorum 4 katlı apartman aşağıda öyle birsey yok. Magnet zaten inanılmaz pahalı superboxa 280 verirken 15mbps diyorlardı 5 6 anca alınıyordu bu magnet mıdır nedir 12mbps 400tl
Benim merak ettiğim adamlar in nasıl bağalttığiı.. Ben arayıp olayı anlatsam müşteri temsilcisine karşımızdaki binadada internet olduğunu anlarlarmi beni
Mesaj otomatik birleştirildi:

Giga fiber ede başvurdum

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,032
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Hocam 10 yıldan fazladır oturuyorum 4 katlı apartman aşağıda öyle birsey yok. Magnet zaten inanılmaz pahalı superboxa 280 verirken 15mbps diyorlardı 5 6 anca alınıyordu bu magnet mıdır nedir 12mbps 400tl
Benim merak ettiğim adamlar in nasıl başlattığı.. Ben arayıp olayı anlatsam müşteri temsilcisine karşımızdaki binadada internet olduğunu anlarlarmi beni

Giga fiber ede başvurdum
Yani anlat da gelir mi orasını bilmem oyle olmuyor işte onlara bağalı durum şahsen yan binamda fiber olmasına rahmen bizde yok ama sen yinede belirt herşeyi en azından bir adsl falan internetin olmalı.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ayet

abcdefg1234

80+ Silver
Benim merak ettiğim adamlar in nasıl bağalttığiı.. Ben arayıp olayı anlatsam müşteri temsilcisine karşımızdaki binadada internet olduğunu anlarlarmi beni

Giga fiber ede başvurdum
Magnet 400 mü olmuş, pahalı cidden. 180 veya 200 TL demişlerdi bana, ben magnetten ucuz olduğu için şehrimdeki farklı bi iss yi seçmiştim

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Ayetullah Taylan
Yani anlat da gelir mi orasını bilmem oyle olmuyor işte onlara bağalı durum şahsen yan binamda fiber olmasına rahmen bizde yok ama sen yinede belirt herşeyi en azından bir adsl falan internetin olmalı.
Magnet 400 mü olmuş, pahalı cidden. 180 veya 200 TL demişlerdi bana, ben magnetten ucuz olduğu için şehrimdeki farklı bi iss yi seçmiştim
Superbox 650tl olduğu için devam ettirmedik yoksa raziyidik o İnternete o parayı vermeye... yapicak bisey yok

Binanın içinde ankstre kutusu varmı?
Hocam bizim karşı komşu da aynen bu şekilde bir direkteki kutudan kabloyu çekip baglatmislar o dediğiniz kutu bumu?

Son düzenleme:

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,032
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Superbox 650tl olduğu için devam ettirmedik yoksa raziyidik o İnternete o parayı vermeye... yapicak bisey yok

Hocam bizim karşı komşu da aynen bu şekilde bir direkteki kutudan kabloyu çekip baglatmislar o dediğiniz kutu bumu?

Yok boyle bir şey değil içini görmek lazımda bu değil binanın içinde olur genelikle.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ayet

hakan1987

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Hakan
bizim köyde de ankastre kutusu yok mustakıl evler 20 yılda hıç ınternet talebı olmamış mı bına da dırektekı kutudan bır bakır kablo ıle adsl baglarlar fakat hız bekleme

Top Bottom