Neler Yeni

Altyapı nasıl yok? Yardim

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Ayetullah Taylan
Konuya direk giriyorum 280tl lik superbox internetimizin taahhütü bitti. Türk telekom ve turk Telekom altyapısı kullanan diğer firmaların sitesinde bulunduğunuz konumda altyapı yok diyor başvurusuncada o şekilde garip olan şu bizim apartmanın karşısındaki ve çaprazindaki apartmanda Türk Telekom kullanıyor onladada altyapı yok denilmiş ama gidip taktırmışlar Bi kaç arkadaşımın evindede yok denilmiş ama taktirmslar Bi kaç forum sayfasında da aynı şekilde... kablonetin kendi sitesinde ise binanizda vdsl altyapısı bulunmaktadır diyor arayıncada bize binanizda altyapı yok diyor. Ama sitesinde var diye gözüküyor diyorum sitede yanlışlık olabilir diyor. Bune şimdi
Ben şimdi ne yapicam kaç gündür internetsiziz sınavlar basliyacak pazartesi...nasıl bağlatabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,057
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Binanızda port kalmamış olabilir goknet altyapısında internet sorgulaması yapıp ss atarmısın?

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Konuya direk giriyorum 280tl lik superbox internetimizin taahhütü bitti. Türk telekom ve turk Telekom altyapısı kullanan diğer firmaların sitesinde bulunduğunuz konumda altyapı yok diyor başvurusuncada o şekilde garip olan şu bizim apartmanın karşısındaki ve çaprazindaki apartmanda Türk Telekom kullanıyor onladada altyapı yok denilmiş ama gidip taktırmışlar Bi kaç arkadaşımın evindede yok denilmiş ama taktirmslar Bi kaç forum sayfasında da aynı şekilde... kablonetin kendi sitesinde ise binanizda vdsl altyapısı bulunmaktadır diyor arayıncada bize binanizda altyapı yok diyor. Ama sitesinde var diye gözüküyor diyorum sitede yanlışlık olabilir diyor. Bune şimdi
Ben şimdi ne yapicam kaç gündür internetsiziz sınavlar basliyacak pazartesi...nasıl bağlatabilirim yardımcı olursanız sevinirim
Türk telekomun bölge müdürlüğüne gidip dilekçe ver muhtemelen sisteme girmemiş olabilirler. En kötü hat çekerler

marilyn

80+ Silver
türk telekoma başvuru yapın abone olacağınızın garantisini verince daha hızlı destek oluyorlar ben başvuru yaptığım gün evime geldiler ama bina yeni olduğu için ve bizim kat arkaya baltığı için bağlatılamadı fiber altyapı için başvuruda bulundum onu bekliyorum

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Ayetullah Taylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• Screenshot_20221027-180231_Chrome.jpg
    Screenshot_20221027-180231_Chrome.jpg
    171.5 KB · Hit: 46

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,057
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Düşündüğüm gibi portun kalmamış büyük ihtimale

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Ayetullah Taylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
türk telekoma başvuru yapın abone olacağınızın garantisini verince daha hızlı destek oluyorlar ben başvuru yaptığım gün evime geldiler ama bina yeni olduğu için ve bizim kat arkaya baltığı için bağlatılamadı fiber altyapı için başvuruda bulundum onu bekliyorum
Yaptık zaten ama altyapı yok diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk telekomun bölge müdürlüğüne gidip dilekçe ver muhtemelen sisteme girmemiş olabilirler. En kötü hat çekerler
O baya ugarstirir burda bir direğin üzerinde kutu varmış ordan cekmisler İnterneti ama pek anlamadim

Düşündüğüm gibi portun kalmamış büyük ihtimale
Hocam port la alakalı değil altyapı yok diyorlar

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,057
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

O baya ugarstirir burda bir direğin üzerinde kutu varmış ordan cekmisler İnterneti ama pek anlamadim

Binanın içinde ankstre kutusu varmı?

abcdefg1234

80+ Silver

Bina yeniyse altyapı yoktur zaten. Bizimde karşımızdaki ve çaprazımızdaki binalarda altyapı vardı, bizim evde yoktu. Yaklaşık 5 ayda geldi fiber altyapı.Altyapı gelene kadar Türk Telekom Magnet kullanın isterseniz

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx

Uğraştırır diye internetsiz mi kalcan ::D Bizim bi ark öyle yaptı o gün düzelttiler

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Ayetullah Taylan
Bina yeniyse altyapı yoktur zaten. Bizimde karşımızdaki ve çaprazımızdaki binalarda altyapı vardı, bizim evde yoktu. Yaklaşık 5 ayda geldi fiber altyapı.Altyapı gelene kadar Türk Telekom Magnet kullanın isterseniz
Bina 20 yıldır var

Binanın içinde ankstre kutusu varmı?
Onun ne olduğunu bilmiyorum

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,057
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Bina 25 yıldan fazla dır var

Onun ne olduğunu bilmiyorum
Binada boyle küçük bir kutu varmı ya türk telekom kartı olur üstünde siyah veya beyaz illaha farketmişsindir varsa kablolarla o kutuya gider zaten.

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Ayetullah Taylan
Binada boyle küçük bir kutu varmı ya türk telekom kartı olur üstünde siyah veya beyaz illaha farketmişsindir varsa kablolarla o kutuya gider zaten.
Olduğunu sanmıyorum

Top Bottom