Neler Yeni

Altyapısız internet önerisi

ahmetxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet yasin
Kocaeli de oturuyorum Kocaeli’de olan altyapısız hızlı bir internet varmıdır.şuan “bizim” markalı interneti kullanıyorum çok iyi değil internet 16mb ilk paketi alıyorum oyun ındırırken 11-13 mb arası değişiyor ve hiç 11-13 mb gibi bir hızda indirmiyor.Bütün önerilere açığım fiyatı önemli değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Conqueror
Kocaeli de oturuyorum Kocaeli’de olan altyapısız hızlı bir internet varmıdır.şuan “bizim” markalı interneti kullanıyorum çok iyi değil internet 16mb ilk paketi alıyorum oyun ındırırken 11-13 mb arası değişiyor ve hiç 11-13 mb gibi bir hızda indirmiyor.Bütün önerilere açığım fiyatı önemli değil
Bizim interneti önerecektim bende eğer ondan da memnun değilsen Turkcell Superonline Radiolink var ama çok çok pahalı bir sistem

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,383
İsim
Oğuz Oğuz
Bizim wifi nasıl oluyor tam olarak?

Lady-Of-Ice

80+ Silver
POYRAZWİFİ (KOCAELİ)

BİZİMİNTERNET (KOCAELİ)

GESNET (KOCAELİ)

TBTNET (KOCAELİ)

TEPENET (KOCAELİ)

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Tecrübe etmediğim için bilemeyeceğim. Bulunduğunuz bölgeye en yakın olana bakın; ya da kapsama haritalarına.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,138
Üyeler
147,480
Son üye
Megel
Top Bottom