Neler Yeni

İnternet paketlerinde yeni dolandırıcılık yöntemi ( 70 TL ye 100MBPS internet )

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Arkadaşlar öncelikle selamlar ben internet altyapım Türk Telekom olmasına rağmen normal şartlarda millenicom internet servis sağlayıcısını kullanıyorum bugün beni Türk telekom kampanya ekibi denen bir birimden aradılar işte normalde evimin hattı babamın üzerine ancak ben bunu kendi üzerime diye onlara söyledim ancak ordaki hanımefendi bana bu size ait değil babanıza ait diyip tc sine kadar söyledi öncelikle bizim altyapımızın kime ait olduğunu kimlik bilgilerine dair her şeylerini söyleyebiliyorlar sizleri işte Türk Telekom kampanya ekibinden arıyorum işte Digiturk paketi satıyoruz şu an internet f fiyatlarımızı arttığı için 70 liraya 100 MB internet artı 89 liraya da Digiturk paket satıyoruz 1 yıl boyunca taahüttsünüz diyor ondan sonrasında bir yıl sonra Digiturk paketimiz otomatikman bittiğinde siz yine 70 liraya 100 MB internet kullanabilirsiniz diyor ve bunu nasıl yaptığını sorduğumda bana dedikleri şey şuydu biz millenicom'a bunu bildiriyoruz millenicomla ortaklaşa tek paket oluşturuyor ve sizin fiyatınız işte şu an kullandığınız 180 liraysa 159'a düşüyor ama Digiturk paketiniz de oluyor ben öncelikle müsaade istedim kendilerinden çünkü millenicomu aramam gerektiğini anladım o anda sonrasında millenicom aradım ve dedim ki böyle böyle bir durum var sizin böyle bir şeyiniz var mı millenicom'daki Furkan bey bana aynen şunu söyledi böyle şeylere itibar etmeyin bunlar kesinlikle yalan şeyler dün de bir müşterimize aynı şeyi yapacağız diye sözleşme imzalatmışlar ve 2.500 liralık bir cayma bedeli istediklerini söyledi anlayacağınız piyasada böyle adamlar var aşağıda bu numarayı koyucam hani sonradan Mehmet bey siler mi silmez mi bilemem ama böyle numaralara itibar etmeyin bunlar kesinlikle dolandırıcı dikkat edin annenizi babanızıda uyarın çünkü babam eğer bunu bana yönlendirmeseydi muhtemelen babam bunu kabul ederdi ki internet fiyatı düşecek diye düşünürdü ama dolandırılıyor olurdu

Top Bottom