Neler Yeni

Türk Telekoma geçerek hatamı ettim?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Adamların fiyatları pahalı olmasa ve bir kaç sıkıntısı olmasa kesinlikle onları kulanırdım ama şu an Millenicom'dan memnunum. Adamaların hataları çok var ama iyi oldukları şeylerde iyi. Bakalım ileride eğer Millenicom'dan daha iyi olurlarsa geçerim.
Fiyat pahalılığı normal.
Millenicom gibi firmaların port kiralama dışında pek masrafı olmuyor.
Ama Türktelekomun altyapı/Saha dolapları vesayre masrafı var.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben de aynı şekilde düşünüyorum.
Fiyatları pahalı biliyorum hatta benim için şu anda çok pahalı ama kesinti sorunu vb. çok az oluyor.
Altyapıdan, altyapıya durumlar değişiyor, TürkNet kullanıcısıyım memnunum, kesinti kopma asla olmuyor, hızlarıda beni tatmin ediyor.

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Altyapıdan, altyapıya durumlar değişiyor, TürkNet kullanıcısıyım memnunum, kesinti kopma asla olmuyor, hızlarıda beni tatmin ediyor.
Ben turknet deydim 4 hafta internetsiz kaldım ve faturayı da ödedik iptal etmediler

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Fiyat pahalılığı normal.
Millenicom gibi firmaların port kiralama dışında pek masrafı olmuyor.
Ama Türktelekomun altyapı/Saha dolapları vesayre masrafı var.
Saha Ekip Otoları + Saha Ekibi Maaşları + Santral Giderleri + Müdürlük İşlemleri + İsimlerini Unuttuğum Test Cihazları vb. / Saha Birimleri Giderlerinin birkaçı
AYKOME Kazı Ruhsatı + Taşeron Anlaşması + Fiber Patch, Switch vb. + Projelendirme / Altyapı Birimleri
Daha aklıma gelmeyen bir ton gider var.
TT Benim kendi firmam olsa ve bu giderleri göze alarak paket fiyatlarını belirlesem büyük ihtimal daha yüksek fiyat koyardım.

Yani şu anda ödediğim faturaya bakıldığında 1 Yılda 100Mbps İnternet + TV Hizmeti için 2172TL Vermem evet fazla mı çok fazla.
Daha ucuz olmasını ister miydim tabi isterdim.
Ama adamlar bana bir sorun yaşatmıyor. Bir sorun yaşadığımda da ilgileniyorlar. Yani daha ne diyeyim.
Ama pahalı mı pahalı. Telekoma ucuz diyen varsa onun beyin tomografisini isterim.

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Saha Ekip Otoları + Saha Ekibi Maaşları + Santral Giderleri + Müdürlük İşlemleri + İsimlerini Unuttuğum Test Cihazları vb. / Saha Birimleri Giderlerinin birkaçı
AYKOME Kazı Ruhsatı + Taşeron Anlaşması + Fiber Patch, Switch vb. + Projelendirme / Altyapı Birimleri
Daha aklıma gelmeyen bir ton gider var.
TT Benim kendi firmam olsa ve bu giderleri göze alarak paket fiyatlarını belirlesem büyük ihtimal daha yüksek fiyat koyardım.

Yani şu anda ödediğim faturaya bakıldığında 1 Yılda 100Mbps İnternet + TV Hizmeti için 2172TL Vermem evet fazla mı çok fazla.
Daha ucuz olmasını ister miydim tabi isterdim.
Ama adamlar bana bir sorun yaşatmıyor. Bir sorun yaşadığımda da ilgileniyorlar. Yani daha ne diyeyim.
Ama pahalı mı pahalı. Telekoma ucuz diyen varsa onun beyin tomografisini isterim.
Haklısın.
Banada yardımcı oldular.

Yarın sonuçları görücez 😃😃😃😃😃

Kayralxrd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kayra A.
ben ttnet kullanıyorum pingim çıkmıyor ama indirme hızı cidden düşük

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
10 yılı aşkın süredir 4 farklı adreste(sadece kendi adıma kayıtlı olanlardan bahsediyorum) ttnet kullanıyorum. hiç sorun yaşamadım.

diğerlerinden fazla para veriyor muyum? evet.
aldığım hizmetten memnun muyum? evet.
başka sağlayıcıya geçmeyi düşünüyor muyum? hayır.

alt yapı türktelekom altyapısı. herhangi bir sorunda arada kalmaktansa türktelekomla muhattap olmak bana daha mantıklı geliyor. bu güne kadar sadece sokakta kazı yapıp altyapı yeniledikleri gün internette sorun yaşadım. sadece 1 gün. o da yenileme çalışması. planlı bir olay. ondan sonra da zaten bağlantım daha iyi hale geldi.

RTX9999

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Mehmet Kerem Çidem
Bu hata senin 2 yılını mahvedecek...
16Mbps internet aldık 3 mbgs zor çekiyor. UPLOAD DOWNLOADDAN YÜKSEK lann

Top Bottom