Neler Yeni

Amalgam dolgunun avantajları

Omnissiah

80+ Bronze
Ben zararlı olduğu için çok tercih edilmiyor diye biliyorum artık
Amalgamlar zararlı değildir, Amalgam dolgunun zararlı olduğuna dair elde tutulur bir kanıt veya araştırma yoktur. Dünyada halen en yaygın dolgu Amalgam dolgudur çünkü ekonomik ve dayanıklı olması onu diğerlerine göre öne geçirir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,771
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Amalgamlar zararlı değildir, Amalgam dolgunun zararlı olduğuna dair elde tutulur bir kanıt veya araştırma yoktur. Dünyada halen en yaygın dolgu Amalgam dolgudur çünkü ekonomik ve dayanıklı olması onu diğerlerine göre öne geçirir.
belki tr de daha fazla kar yapmak için diğerleri kullanılıyordur ama araştırmamıştım birkaç yerde zararlı olduğu için artık tercih edilmediğini duymuştum

Omnissiah

80+ Bronze
belki tr de daha fazla kar yapmak için diğerleri kullanılıyordur ama araştırmamıştım birkaç yerde zararlı olduğu için artık tercih edilmediğini duymuştum
sadece iskandinav ülkeleri yasakladı diye biliyorum bende

Omnissiah

80+ Bronze
update ettim

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,016
İsim
Taha Efe
Bu İslemden sonra özel bir dis macunu vs varmı?
Benim de disler sağlam ama bazen Dis etlerim acıyor Onun icin bir Dis Macunu Almıstım, Dis eti Temizliği diye.

Omnissiah

80+ Bronze
Bu İslemden sonra özel bir dis macunu vs varmı?
Benim de disler sağlam ama bazen Dis etlerim acıyor Onun icin bir Dis Macunu Almıstım, Dis eti Temizliği diye.
flörürlü macun yani normal markette satılanlar. Flörür iyonları sayesinde diş çürüklerden korunur.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,016
İsim
Taha Efe
flörürlü macun yani normal markette satılanlar. Flörür iyonları sayesinde diş çürüklerden korunur.
Farketmiyor yani. tamam.
Ben en son Dis eti icin olanı kullanıyordum.

Omnissiah

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,338
Üyeler
141,964
Son üye
lithvavera
Top Bottom