Neler Yeni

Amatör lisans ile açığa geçilir mi ?

Arkadaşlar 2 yıldır amatör bir şekilde futbol gecmisim var. Bu sene de maça çıkıp 3. Seneye tamamlayacagim bu şekilde açığa geçebilir miyim ?

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Açık lise kaydı için ya okuldan tamamı ile disiplin suçu ile atılmış olmalısın yada evli olmalısın başka türli hiç bir şekilde alınmıyorsun. Yazılan edilene hiç bir şekilde güvenip böyle bir hata yapma. Yeni bakan bu kurallar dışındaki hiç bir öğrenciyi geçirmiyor artık. İstiyorsan senin için gider konuşurum tekrardan fakat dediğimin aynısını diyecekler sana. (Kaynak : Kardeşlerimden birini daha 2 hafta önce götürdüm aldığım cevap buydu)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam halk eğitime gidip soracagim bi de hafızlık kursuna gidersen de gecebiliyomussun olmadı 12ye geçene kadar hafız olucaz artık.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Hocam halk eğitime gidip soracagim bi de hafızlık kursuna gidersen de gecebiliyomussun olmadı 12ye geçene kadar hafız olucaz artık.
Böyle bir saçmalık da almış başını gitmiş hocam o konu şöyle hafızlık eğitimi değil onun için imamhatip lisesinde okuyor olman lazım ki geçebilesin açığa hafızlık yapıcam diyerekten öbür türlü olmuyor.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Böyle bir saçmalık da almış başını gitmiş hocam o konu şöyle hafızlık eğitimi değil onun için imamhatip lisesinde okuyor olman lazım ki geçebilesin açığa hafızlık yapıcam diyerekten öbür türlü olmuyor.
Anladim hocam sizce nasıl gecebiliriz bir çözümü var mi lisans olayinin mi üzerine düşeyim forumlarda lisans ile gecenleri gördüm

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Lisansın var ise bir şekilde ikna falan filan derken kendini zorla sokturrusun dostum o da şöyle olucak sen lisansını alacaksın eline gidip açık öğretimdeki memur ile değil halk eğitimin müdürüne derdini anlatacaksın. Diceksin hocam benim hayalim bu bu fakat okul bu konuda bana engel oluyor ben de bu şekilde yapmak istiyorum rica ediyorum bana bir yardımcı olun elimden tutun bi yol gösterin vesaire diye biraz rica minnet ilişkisiyle işini çözdür. Seni açık öğretime özürlü diye geçirecekler. Özürlü yazmasının hiç bir şey olmuyor kayıt açılınca geri siliyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fakat şu an kayıtlar kapalı nisan 14 üna gitmelisin

Top Bottom