Neler Yeni

Öneri Amazon Bedava 6 Aylık Prime Üyeliği HK

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
IMG_20231123_171647.jpg

Öncelikle ilk bu konuyu ben açtım kendimi övdüğüm'den değil süreci anlamanız açısından bunu belirttim (hepiniz cansiniz🥰)

Ben ilk konuyu açarken kendim faydalanmadım 😂 gülüyorsunuz biliyorum😂 faydalanmama sebebim ise prime üyeliğimin olması idi (halihazırda bir sorun oluştu hatasını hiçbir taraf çözmedi ne Samsung nede Amazon her 2 temsilci birbirine aktarım sağlıyordu telefonda bende deneme yanılma ile iptal edip tekrar denediğimde bu sefer oldu çözümü ben bulmuş oldum onlar değil 😄)

Şuan güncel olarak tekrar kampanya başlamış bu sefer eski kampanya gibi şart vs yok direkt kod veriyor sizler gibi bende kodu aldım gerekli işlemi yaptım gene ilk konumdaki gibi bir sorun oluştu hatası verdi ve olmadı fakat diğer konuda halihazırda üye olup keza benim ilk paylaşımdaki üyeliğide olup uzerine ekleme yapılan birçok kişi vardı (sorunun çözümü eski yontemdeki gibi idi çünkü başka şekilde olmuyor bu hata Amazon kaynaklı bazı kişiler şanslı ama ben değilim! :uzgunpeepo: bugün müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim eski kampanyayi çözümü vs epeyce bir süre hatta bekledikten sonra hediye çeki olarak çözüm sundular olay bu

(Tekrar edeyim sorun amazon kaynaklı)
Sorun şu: Halihazırda Prime Üyeliği Varsa Olmuyor

(Herkeste bu sorun yok ben ve diğer konudaki bazı arkadaşlarda var)

@B1L0 @Furkanozr sinirli emoji atmanızı az çok anlıyorum sizlerde beni bu şekilde anlamış olursunuz umarım

+ Ben halihazırda amazona sürekli kataloğ hatası bildiriyorum Amazon'u sevdiğim için kendileri hasbel kader tanıyorlar beni bilginize

Bu tarz sorunu hiçbir şekilde çözemiyorlar sorunun temelinde yazılım vs bilmiyorum artık bir sorun var ama halihazırda birçok kişi ilk konumdaki üyeliğin üzerine ekleme yapabildi ben ve benim gibilerde bir sorun oluştu hatası verdi diğerindede keza vermişti birçok kişiye bu hatayı bilginiz olsun

Son düzenleme:

THR.a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Tahir ASLAN
Bana kod cıkmadı ekrana bile

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,515
İsim
bilo
Discord
b1l0
nasıl yapacağız hocam ben anlamadım
Kampanya ekranına girince kod geliyordu ekrana, onu kopyalayıp yönlendirilen amazon ekranına yapıştırıyordun bu kadar. Galiba kampanya sona erdi artık.

• Beğen
Reaksiyonlar: 1721
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom