Neler Yeni

Amazon.com import fees deposit yazmayan ürün almak

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Erman Oran
Merhaba arkadaşlar amazon.com dan bir ürün almak istiyorum ürün Türkiye'ye kargolanıyor ancak satın alma kısmında import fees deposit kısmında herhangi bir ücret belirtilmemiş. Bu ürünü alırsam gümrüğe takılır mı herhangi bir sorun yaşar mıyım veya gümrüğe takılırsa gümrükte ne kadar vergi öderim. Alacağım ürün 263 dolarlık bir saat.

rtxcan

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar amazon.com dan bir ürün almak istiyorum ürün Türkiye'ye kargolanıyor ancak satın alma kısmında import fees deposit kısmında herhangi bir ücret belirtilmemiş. Bu ürünü alırsam gümrüğe takılır mı herhangi bir sorun yaşar mıyım veya gümrüğe takılırsa gümrükte ne kadar vergi öderim. Alacağım ürün 263 dolarlık bir saat.
Amerikadan fena kaçar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Avrupa ülkesi'de değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Erman Oran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
150 euro üstü geçmez gümrükten
Bazı ürünlerde siparişi tamamlarken gümrük vergisini de ödeme seçeneği var. Hatta bi ara minning yapan arkadaşlar japonyadan ekran kartı getiriyordu bi sürü. Yani 150 Euro kısmı biraz şehir efsanesi gibi geliyor bana

rtxcan

80+ Bronze
Bazı ürünlerde siparişi tamamlarken gümrük vergisini de ödeme seçeneği var. Hatta bi ara minning yapan arkadaşlar japonyadan ekran kartı getiriyordu bi sürü. Yani 150 Euro kısmı biraz şehir efsanesi gibi geliyor bana
Eski yönetmelik onjlar sen sipariş et baskalım şimdi neler oluyor

federalper

80+ Silver
:D tamam hocam onlar japonyadan kart getirirken öyle bir sınır yoktu alıp deneyin :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eski yönetmelik onjlar sen sipariş et baskalım şimdi neler oluyor
Kanka bırak alsın şehir efsanesini görsün

GorkemS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Görkem Sümen
Steam
Gork3MS
263 dolar geçmez. Japonyada daha ucuz ben Japonyadan saat aldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,616
Üyeler
154,433
Son üye
qpc54
Top Bottom