Neler Yeni

Amazon com tr satın alımı

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
Dediğin gibi hesapta para gözükebilir bazen. Bende de çok oluyor o. Takılma :) Bir süre sonra gidecek :)
saat 22.00 a kadar teslim gözüküyor ama hala sipariş alındı da kaldı bu normal mi fikrin var mı

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
saat 22.00 a kadar teslim gözüküyor ama hala sipariş alındı da kaldı bu normal mi fikrin var mı
Normalde siparişte birkaç saat sonra kargoya verilmiş olması gerekiyor tabii prime varsa. Gece bile sipariş versen veriyorlar kargoya. Aynı gün kapında oluyor. Yoksa bekle yada destekle iletişime geç hemen.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
Normalde siparişte birkaç saat sonra kargoya verilmiş olması gerekiyor tabii prime varsa. Gece bile sipariş versen veriyorlar kargoya. Aynı gün kapında oluyor. Yoksa bekle yada destekle iletişime geç hemen.
prime aldım sırf aynı gün teslim olsun diye ve saat 18.00 dan önce sipariş alındı gece 2 gibi para aktarımı gerçekleşmiş müşteri hizmetlerinin dediğine göre para geç aktarıldığı için ürün de geç gelebiliyormuş en kısa sürede teslim edilecek demekten başka bir şey yapmıyor sağ olsunlar umarım yarın gelir diyorum ben de teşekkürler uyarı için

jouly

80+ Bronze
Merhabalar ben corsair virtuoso kulaklığını amazon üzerinden satın almaya karar verdim
Ancak garanti bankası 3d secure olmayan sitede en fazla 1000 TL harcayabilirsin yükseltemeyiz bunu dedi
Ben de ing ye parayı aktarıp oradan denedim orası böyle bir şey söylemedi ama gene de ödemeyi gerçekleştiremedim
Ödeme yöntemini düzenlemelisiniz diyordu en son çareyi sanal kartta buldum
Açtım limit ekledim ödeme yöntemi güncelledim ve şu an sorun gözükmüyor ama hala para hesabımda
Bilgisi olan yardım edebilecek var mı
kargo yiyene kadar hesapta para gözükebilir

Top Bottom