Neler Yeni

Amazon com tr satın alımı

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
Merhabalar ben corsair virtuoso kulaklığını amazon üzerinden satın almaya karar verdim
Ancak garanti bankası 3d secure olmayan sitede en fazla 1000 TL harcayabilirsin yükseltemeyiz bunu dedi
Ben de ing ye parayı aktarıp oradan denedim orası böyle bir şey söylemedi ama gene de ödemeyi gerçekleştiremedim
Ödeme yöntemini düzenlemelisiniz diyordu en son çareyi sanal kartta buldum
Açtım limit ekledim ödeme yöntemi güncelledim ve şu an sorun gözükmüyor ama hala para hesabımda
Bilgisi olan yardım edebilecek var mı

lyhness

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mehmet
Amazon da sanal kart ile sipariş verdiğim zaman benimde öyle oluyor hep ödeme 24 saatlik incelemeye alınıyor

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Birkaç dakika veya saat sonra parayı çeker sipariş geçtiysen sıkıntı yok şu anlık. Bazı kartlarda sipariş onayı için biraz bekletebiliyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,920
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bir an Amazon'u satın alacaksın sandım.
Birkaç saat sonra parayı hesaptan çeker.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir an Amazon'u satın alacaksın sandım.
Birkaç saat sonra parayı hesaptan çeker.
Anlayamadım hocam ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler arkadaşlar ürün bugün sipariş edersen yarın teslim olarak gözüküyor da aksamasın diye acele ediyordum

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Caner Kuşçu
galiba kargoya verilince parayı kesiyordu veya hesabı yeni açtıysanız kontrol edip öyle parayı çekiyorlar

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
galiba kargoya verilince parayı kesiyordu veya hesabı yeni açtıysanız kontrol edip öyle parayı çekiyorlar
ilk alışverişim evet yani yarın teslim olur o zaman hepinizin söylediği gibi umarım

Darkleave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Burak
Merhabalar ben corsair virtuoso kulaklığını amazon üzerinden satın almaya karar verdim
Ancak garanti bankası 3d secure olmayan sitede en fazla 1000 TL harcayabilirsin yükseltemeyiz bunu dedi
Ben de ing ye parayı aktarıp oradan denedim orası böyle bir şey söylemedi ama gene de ödemeyi gerçekleştiremedim
Ödeme yöntemini düzenlemelisiniz diyordu en son çareyi sanal kartta buldum
Açtım limit ekledim ödeme yöntemi güncelledim ve şu an sorun gözükmüyor ama hala para hesabımda
Bilgisi olan yardım edebilecek var mı
Dostum aynı şeyi 2 gündür ben yaşıyorum, garanti ile alışveriş yapamıyorum amazondan. Monitör alcam sürekli iptal oluyor. Enparaya attım aldım. Çözüldü.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
Dostum aynı şeyi 2 gündür ben yaşıyorum, garanti ile alışveriş yapamıyorum amazondan. Monitör alcam sürekli iptal oluyor. Enparaya attım aldım. Çözüldü.
enpara gibi şeyler kullanmıyorum şu sanal kart muhabbetinde hata vermedi ama bakalım parayı çekmesini bekliyorum

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE
Provizyon 'a düşüyor.

Kısa ve anlaşılır düzeyde şu demek; banka paranın harcandığı yeri belirleyip, doğru bir yer mi diye araştırıyor. Para hesabınızdan ayrılarak banka ve satıcı arasında kalıyor. Banka genelde 12 saat içinde provizyon onaylıyor. Bundan sonrada normal satış işlemi gerçekleşiyor fakat bu olay sizin ürünü satın almanıza engel değil. Satıcı ürünü satmış olduğu için kargolayıp göndermek zorunda.

İşlemlerin daha hızlı ilerlemesi için bankayı arayıp provizyon numarası ile onam verebilirsiniz.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
Provizyon 'a düşüyor.

Kısa ve anlaşılır düzeyde şu demek; banka paranın harcandığı yeri belirleyip, doğru bir yer mi diye araştırıyor. Para hesabınızdan ayrılarak banka ve satıcı arasında kalıyor. Banka genelde 12 saat içinde provizyon onaylıyor. Bundan sonrada normal satış işlemi gerçekleşiyor fakat bu olay sizin ürünü satın almanıza engel değil. Satıcı ürünü satmış olduğu için kargolayıp göndermek zorunda.

İşlemlerin daha hızlı ilerlemesi için bankayı arayıp provizyon numarası ile onam verebilirsiniz.
teşekkürler ama normalde provizyona düşmesi için dediğin gibi hesabımdan ayrılması lazım para hala hesabımda baya gidip harcayabileceğim şekilde umarım siz haklısınızdır dokunmuyorum paraya sorun olmaması için yarın güncellerim konuyu

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
Evet arkadaşlar konuyu güncelliyorum sanal kart ile harcama yapınca olay düzeldi parayı da bu sabah çekmişler teşekkürler hepinize kulaklıkla ilgili deneyimlerimi de paylaşırım daha sonra

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE
teşekkürler ama normalde provizyona düşmesi için dediğin gibi hesabımdan ayrılması lazım para hala hesabımda baya gidip harcayabileceğim şekilde umarım siz haklısınızdır dokunmuyorum paraya sorun olmaması için yarın güncellerim konuyu
Dediğin gibi hesapta para gözükebilir bazen. Bende de çok oluyor o. Takılma :) Bir süre sonra gidecek :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,410
Üyeler
142,733
Son üye
Eurovision
Top Bottom