Neler Yeni

Yardım Amazon de veya fr hediye linki ve garanti nasıl işliyor bilen?

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Amazon de ve Amazon fr alınmış ve sıfır satılan 2 adet ekran kartı buldum. Biri 3060 ti, diğeri 3070 Asus Rog ikisi de.
Bunlardan alırsam benim hesabıma hediye linki paylaşacaklarını söylediler. Bu şekilde benim hesabıma tanımlanıp benim adıma global garantisi oluyor mu?

1 ay değişim hakkım olabileceğini söylüyor ama garanti hakkında o da bilmiyor.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Amazon de ve Amazon fr alınmış ve sıfır satılan 2 adet ekran kartı buldum. Biri 3060 ti, diğeri 3070 Asus Rog ikisi de.
Bunlardan alırsam benim hesabıma hediye linki paylaşacaklarını söylediler. Bu şekilde benim hesabıma tanımlanıp benim adıma global garantisi oluyor mu?

Bana pek güvenli gelmedi 🍤🧂😳

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Güven konusu tartışılır

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse

Amazon Avrupadan alınan ürünlerin 2 yıl amazon garantisi var diye biliyorum. Sıkıntı çıkarsa yurt dışına gider ürün.

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amazon Avrupadan alınan ürünlerin 2 yıl amazon garantisi var diye biliyorum. Sıkıntı çıkarsa yurt dışına gider ürün.
Bunu biliyorum da ürünü satan adam kendi hesabıyla almış, bu problem oluyor mu garanti sürecinde?
Açıkçası kart çalışıyorsa alasım geliyor ama bozulursa elde kalma ihtimalini de göze almış gibi olacağım garanti olmuyorsa.
O yüzden tecrübesi olan varsa bu şekilde kart alıp da garantiyi kendi üstüne alan olmuş mu diye soruyorum.

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
amazon sipariş.jpg

DonanımHaber yöneticisi böyle bir bilgi paylaşmış. Sadece EVGA marka olanların garantisi geçerli oluyormuş, yoksa diğer markalarda satın alınan hesaba erişim gerekliymiş garanti için. İlk 1 ay hediye linkiyle işlem yapılabiliyormuş ama sonra garanti dışı kalıyormuş diğer markalar. Bu üzdü gerçekten. Asus Rog bulmuştum ne güzel. Bekleyeceğim artık yapacak bir şey yok.

Top Bottom