Neler Yeni

Amazon hesabımı askıya aldı

wChaos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alperen
Laptop siparişi verecektim , kart bilgilerini falan her şeyi doğru girdim ama isim kısmına dalgınlıkla babamın adı yerinde kendi adımı yazdım muhtemelen ondan dolayı askıya aldılar hesabımı. İnceleme için mail attım ama kabul ederler mi bilmiyorum. Bana siparişimin kabul edildiği ile ilgili mail atıp hesabımı askıya aldılar. Ne yapmam gerekiyor şuan? Amazona da ulaşamıyorum hesabım kilitli olduğu için.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Baran Kut
Laptop siparişi verecektim , kart bilgilerini falan her şeyi doğru girdim ama isim kısmına dalgınlıkla babamın adı yerinde kendi adımı yazdım muhtemelen ondan dolayı askıya aldılar hesabımı. İnceleme için mail attım ama kabul ederler mi bilmiyorum. Bana siparişimin kabul edildiği ile ilgili mail atıp hesabımı askıya aldılar. Ne yapmam gerekiyor şuan? Amazona da ulaşamıyorum hesabım kilitli olduğu için.
Amazon'u ara direkt.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırsam numaraları bu.

+90 800 448 822 606

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Baran Kut
Hocam Amazon biraz hızlı cevap verdi siparişimi iptal etmişler , tekrar sipariş vermemi istediler. Teşekkürler.
Telefon ile mi ulaştılar sana? Hesap açıldı mı peki?

wChaos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefon ile mi ulaştılar sana? Hesap açıldı mı peki?
Direkt hesabıma girişi açtıklarına dair mail geldi giriş yaptım. Tekrar sipariş denedim bu sefer babamın bilgileriyle yine kabul etmedi iptal etti. Hesap benim adıma kart babamın adına olduğu için mi kabul etmiyor acaba ?

Bünyamina

80+ Gold
Direkt hesabıma girişi açtıklarına dair mail geldi giriş yaptım. Tekrar sipariş denedim bu sefer babamın bilgileriyle yine kabul etmedi iptal etti. Hesap benim adıma kart babamın adına olduğu için mi kabul etmiyor acaba ?
Kart kimin adınaysa onun ismini yaz. Hayır zannetmiyorum hesap kimin olursa olsun alabilirsin bundan kaynaklanmıyor.
Şimdi de müşteri temsilcisine ulaş istersen sorununu yaz yardımcı olacaklardır.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Amazonu arayabilirsin. Yüksek miktarda alışveriş yaparken kart bilgilerini girince çalıntı olarak algılayıp kapatıyor bazen. İlgilenip açarlar.

wChaos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kart kimin adınaysa onun ismini yaz. Hayır zannetmiyorum hesap kimin olursa olsun alabilirsin bundan kaynaklanmıyor.
Kart babamın adına babamın adını yazdım şüpheli etkinlik falan diye mail geldi iptal ettik dedi.

Amazonu arayabilirsin. Yüksek miktarda alışveriş yaparken kart bilgilerini girince çalıntı olarak algılayıp kapatıyor bazen. İlgilenip açarlar.
Öyle yapacağım.

Kart babamın adına babamın adını yazdım şüpheli etkinlik falan diye mail geldi iptal ettik dedi.

Öyle yapacağım.
Müşteri temsilcisine ulaştım uygulama üzerinden. İlk siparişim hesap benim , kart başkasının adına olduğu ve sipariş yüksek tutarlı olduğu için iptal olduğunu söyledi. 2. siparişimin de hesabımın kilidi yeni açıldığı için olduğunu söyledi. Mecburen babamın hesabı üzerinden tekrar deneyeceğim. Teşekkürler yardımcı olan herkese.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,890
Üyeler
152,132
Son üye
anadolu goblini
Top Bottom