Neler Yeni

Amazon iade sartlarini sagliyor muyum

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
yahya batu bakaray
Amazondan monitor almistim daha 1 ay olmadi renkleri beni tatmin etmedi iade etmek istiyorum fakat kutusundan cikarken ekran koruyucu beyaz ince tabakali kopuk kagit gibi bir sey vardi o yok sikinti cikarirlar mi bunu geri kalan her seeyi eksiksiz

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Amazondan monitor almistim daha 1 ay olmadi renkleri beni tatmin etmedi iade etmek istiyorum fakat kutusundan cikarken ekran koruyucu beyaz ince tabakali kopuk kagit gibi bir sey vardi o yok sikinti cikarirlar mi bunu geri kalan her seeyi eksiksiz
Kutu içeriği eksiksiz olmalı. Belki o eksik şeyden sorun çıkartmayabilirler denemeden göremezsin. İaden reddedilirse ürünü sana geri gönderirler diye düşünüyorum.
Bir de Amazon'un kesin şartı olan 30 günü geçmediyse iade edebilirsin. 30 Günü doldurduysan iade almazlar.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,092
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
müşteri hizmetlerine sorman daha iyi olur.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
yahya batu bakaray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kutu içeriği eksiksiz olmalı. Belki o eksik şeyden sorun çıkartmayabilirler denemeden göremezsin. İaden reddedilirse ürünü sana geri gönderirler diye düşünüyorum.
Bir de Amazon'un kesin şartı olan 30 günü geçmediyse iade edebilirsin. 30 Günü doldurduysan iade almazlar.
Mng kargo ile iade aliyor kargoda sorun cikarsa ne oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 ay sonrami farkettin renklerin tatmin etmediğini.
1 ay olmadi diyorum daha hay allahim

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Mng kargo ile iade aliyor kargoda sorun cikarsa ne oluyor
Bilgim yok o konuda malesef. Ama kargoya verirken kutunun vs. sağlam olduğunun videosunu fotoğrafını çekersen onlara ulaştığında bir sorun çıkarsa kendini kanıtlayabilirsin en azından.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,390
Üyeler
141,830
Son üye
lifed
Top Bottom