Neler Yeni

Amazon Japonyadan Ekran Kartı Almak Mümkün Mü?

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN
Kendi ekran kartlarımı sattığım için yeni bir kart almak istiyorum. Türkiye de fiyatlar belli olduğu için Amazon Japonyadaki fiyatlar çok cazip geliyor Fotoğraftaki ekran kartını sipariş edebilir miyim ? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
1630401014334.png

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Kendi ekran kartlarımı sattığım için yeni bir kart almak istiyorum. Türkiye de fiyatlar belli olduğu için Amazon Japonyadaki fiyatlar çok cazip geliyor Fotoğraftaki ekran kartını sipariş edebilir miyim ? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.Alıntıyı görüntüle
Evet, edebilirsin. Fakat Amazon bilmediğim bir sebepten dolayı bazı siparişleri iptal ediyor ve hesapları askıya alıyor. Sipariş edip eline geçen var çok gördüm fakat bir o kadar iptal edilende var. Ayrıca kartlar Japonya harici garanti dışı kalıyor.

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet, edebilirsin. Fakat Amazon bilmediğim bir sebepten dolayı bazı siparişleri iptal ediyor ve hesapları askıya alıyor. Sipariş edip eline geçen var çok gördüm fakat bir o kadar iptal edilende var. Ayrıca kartlar Japonya harici garanti dışı kalıyor.
Garanti olayını biliyorum fakat bu hesabı askıya alma sebebi nedir amazonun onu da anlatabilir misin ?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Garanti olayını biliyorum fakat bu hesabı askıya alma sebebi nedir amazonun onu da anlatabilir misin ?
Bende bilmiyorum. Belki biraz araştırırsan çıkar. Konuştuğum bir arkadaşım şans meselesi olduğunu söyledi.

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN

DeadricSX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Numan Baştürk
Bu arada ben de satın aldım. Şuan kargo aşamasında. Bir sorun sıkıntı çıkmadı, support ile her şeyi çözebiliyorsun.

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN
Bu arada ben de satın aldım. Şuan kargo aşamasında. Bir sorun sıkıntı çıkmadı, support ile her şeyi çözebiliyorsun.
ne aldınız acaba hocam bir de bana da yardımcı olma şansınız varmı

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kargoya verilen de var hesabı askıya alınan da. Arkadaşımın askıya alınmıştı mesela para iadesi bir ay sonra yapıldı. Bu gibi durumları göze alıyorsan yapabilirsin. Amazon üzmez ama benzer durumla karşılaşırsan en fazla beklersin.

DeadricSX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Numan Baştürk
3080 Aldım. Forum DM'den veya bu konuda etiketleyerek sorabilirsin takıldığın yeri. Ama şunu söyleyeyim bu Amazon JP bir tık pimpirikli.
Çalıntı kart ( CC ) olayına kafayı takmışlar. Tavsiyem almak istediğin kartı sepete ekleyip, support ile aklına gelen her soruyu -hesap kapatılma olayı dahil- sorman gerek.

jaroslav

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Onur KAPLAN
3080 Aldım. Forum DM'den veya bu konuda etiketleyerek sorabilirsin takıldığın yeri. Ama şunu söyleyeyim bu Amazon JP bir tık pimpirikli.
Çalıntı kart ( CC ) olayına kafayı takmışlar. Tavsiyem almak istediğin kartı sepete ekleyip, support ile aklına gelen her soruyu -hesap kapatılma olayı dahil- sorman gerek.
anladım teşekkür ederim.

DeadricSX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Numan Baştürk
Kargoya verilen de var hesabı askıya alınan da. Arkadaşımın askıya alınmıştı mesela para iadesi bir ay sonra yapıldı. Bu gibi durumları göze alıyorsan yapabilirsin. Amazon üzmez ama benzer durumla karşılaşırsan en fazla beklersin.
Arkadaş haklı trilyon dolarlık şirketin bizim 1000-2000 dolarımızda gözü olmaz ama işlemler uzun sürüyo.

Top Bottom