Neler Yeni

Amazon kargo kaç günde gelir?

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
aynı ay içinde kendi adına yurt dışından 5 veya 5ten fazla ürün aldın mı?
Hayır, hatta amazondaki ilk siparişimdi bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resmiyete kaç günde gelmesi gerekiyor? Resmiyetteki süreyi geçtiyse şikayet edin
14 mayısta sipariş ettim tahmini teslim tarihi 28 mayıstı. 22 mayısta İstanbul'a geldi kargomu taşıyan uçak ve o günden beridir gümrükten geçmesini bekliyorum. (Uçak varış noktasına ulaştı bildiriminde kaldı)

Hala daha güncelleme yok.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Anonim Ankh
Çok dert ettiysen iptal et, yenisini sipariş et.

Amazon müşteri hizmetleri bir şey yapamıyorsa, buradan ne umuyorsun onu anlamadım.

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
Çok dert ettiysen iptal et, yenisini sipariş et.

Amazon müşteri hizmetleri bir şey yapamıyorsa, buradan ne umuyorsun onu anlamadım.
İnsanları bilgilendirmek.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Anonim Ankh
İnsanları bilgilendirmek.
Konunun başından beri yazdıklarınızı okudum ve sürekli ne zaman gelir, daha şu zaman önce sipariş verdim, şu kadar oldu, yok, kaybolmuş olabilir mi, değil mi, bir sürü cevapsız sorular sormuşsunuz, bunları bizim bilme şansımız yok, tek irtibatınız müşteri hizmetleri, onlarla konuştuğunuzda da bir şey yapmıyorlar demişsiniz, o halde biz ne yapabilir, kararı sen vereceksin sonuçta, ya daha da beklersin gelmesini ya da siparişini iptal edersin. Ayrıca bu insanları bilgilendirmek değil.

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
Konunun başından beri yazdıklarınızı okudum ve sürekli ne zaman gelir, daha şu zaman önce sipariş verdim, şu kadar oldu, yok, kaybolmuş olabilir mi, değil mi, bir sürü cevapsız sorular sormuşsunuz, bunları bizim bilme şansımız yok, tek irtibatınız müşteri hizmetleri, onlarla konuştuğunuzda da bir şey yapmıyorlar demişsiniz, o halde biz ne yapabilir, kararı sen vereceksin sonuçta, ya daha da beklersin gelmesini ya da siparişini iptal edersin. Ayrıca bu insanları bilgilendirmek değil.
Ayriyeten sorumu da soruyorum süreç hakkında bilgilendirme de yapıyorum. Taşkınlık çıkaracaklar yerine konuya hakim birileri mesaj yazarsa sevinirim :)

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Anonim Ankh
Ayriyeten sorumu da soruyorum süreç hakkında bilgilendirme de yapıyorum. Taşkınlık çıkaracaklar yerine konuya hakim birileri mesaj yazarsa sevinirim :)
Taşkınlık çıkarmaya gelmedim, sadece bu konu hakkında sana nasıl yardımcı olabileceğimi düşünüyordum ama konunun saçmalığını görünce yazma ihtiyacı duydum, kargonun gelmemesi konusunda forumdan nasıl bir yardım istiyorsun hala anlamış değilim, lütfen bir konu açmadan önce kendinize sorun, forumun bana nasıl faydası olabilir diye. Yani sipariş nasıl verilir, siparişim gelmezse ne yapılır, nasıl iptal edilir, bunların cevabını bulmak için konu açmaya gerek yoktu bence.

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
Taşkınlık çıkarmaya gelmedim, sadece bu konu hakkında sana nasıl yardımcı olabileceğimi düşünüyordum ama konunun saçmalığını görünce yazma ihtiyacı duydum, kargonun gelmemesi konusunda forumdan nasıl bir yardım istiyorsun hala anlamış değilim, lütfen bir konu açmadan önce kendinize sorun, forumun bana nasıl faydası olabilir diye. Yani sipariş nasıl verilir, siparişim gelmezse ne yapılır, nasıl iptal edilir, bunların cevabını bulmak için konu açmaya gerek yoktu bence.
Konuya hakim değilsin işte. Böyle süreç geçiren insanlar var ve ne yapmışlar, lojistik firmasıyla falan iletişime geçilmiş mi, ne gibi aksiyonlar alınmış onları merak ettiğim için yazdım. Şimdi daha da uzatmadan bu konuyu takipten çık bence yararın değil zararın var çünkü.

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Görkem çetinkaya
Salı günü attack shark x3 sipariş etmiştim, perşembe saat 15:00'da paketi taşıyan uçak kalktı diye bildirim geldi. O günden beridir güncelleme yok. Hadi anlarım cuma günü gümrükten geçmemiştir de, niye bugün de gümrükten geçmedi acaba.
Bazen gümrük islemleri uzun sürüyor.Bazen de yazmayı unutuyorlar ve bi anda yazıyorlar.Çok takma ama 2 haftada gelir

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Anonim Ankh
Konuya hakim değilsin işte. Böyle süreç geçiren insanlar var ve ne yapmışlar, lojistik firmasıyla falan iletişime geçilmiş mi, ne gibi aksiyonlar alınmış onları merak ettiğim için yazdım. Şimdi daha da uzatmadan bu konuyu takipten çık bence yararın değil zararın var çünkü.
Ya arkadaşım, Aliexpress bile 15-20 günde getiriyor, Amazon 1 ay sonrasında bile hala getirmediyse iade etmenin zamanı gelmedi mi sence de?

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
Teslim aldım 1 ayın sonunda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,667