Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Amazon PRİME 6 ay hediye Güncel Samsung

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Oğuz Ünlüerler
Elimde hâla 20 kod bulunuyor detaylar için dmden iletişime geçebilirsiniz paradan önce kodu isteyen arkadaşlar yazmaya zahmet etmezse sevinirim.
Senin yuzunden bir tane iki tane alip kullanacak sevinecek adam alamadi lan. Sen tanesini 50 liradan satip 3 kurus para kazan diye miydi. Sana bozuk para kazandirmak icin miydi. Bu kadar mi bencilsin. Sovmek istiyorum sana ama toplum icindeyiz. Hayalgucune birakiyorum.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Furkan
Bende şimdi aldım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Az önce denedim ve aldım almak isteyen alsın devam ediyor

Neofix

80+
Senin yuzunden bir tane iki tane alip kullanacak sevinecek adam alamadi lan. Sen tanesini 50 liradan satip 3 kurus para kazan diye miydi. Sana bozuk para kazandirmak icin miydi. Bu kadar mi bencilsin. Sovmek istiyorum sana ama toplum icindeyiz. Hayalgucune birakiyorum.
Kardeşim kampanya devam ediyor samsung cihazlara özel bir kampanya bu olayın benim stoklamış olmam ile bir alakası bulunmuyor başta açıkla her cihaz yararlanabiliyordu ve bende farklı farklı cihazlardan topladım

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Oğuz Ünlüerler
Kardeşim kampanya devam ediyor samsung cihazlara özel bir kampanya bu olayın benim stoklamış olmam ile bir alakası bulunmuyor başta açıkla her cihaz yararlanabiliyordu ve bende farklı farklı cihazlardan topladım
20 tane cihazdan toplamissin acgozlulugun de bir sınırı var senin yuzunden 1 kisi daha yakalayabilecegine sen bir cerez parasi kazandin. Hala da kendini savunuyorsun ne diyim helal olsun. Naptin sen bu parayi hakedecek? Hakkinla para mi kazandin simdi calisip? Hakkina girmedin mi insanlarin? Engeli atıp geciyorum daha fazla sinirimi bozmana izin veremem, bb. Ayrica eminim ki emulatorlerle topladin yoksa 20 tane samsung telefonunun olmadini asikar hileyle cektin onlari.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet Can
Steam
ahmetcnzlm
Discord
ahmetcnzlm#1950
Members ile giriş yaptım, 6 aylık ücretsiz kodu aldım. Teşekkürler.

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
Ertuğrul
Samsung cihaz olmadığı için maalesef alamadım.

Neofix

80+
20 tane cihazdan toplamissin acgozlulugun de bir sınırı var senin yuzunden 1 kisi daha yakalayabilecegine sen bir cerez parasi kazandin. Hala da kendini savunuyorsun ne diyim helal olsun. Naptin sen bu parayi hakedecek? Hakkinla para mi kazandin simdi calisip? Hakkina girmedin mi insanlarin? Engeli atıp geciyorum daha fazla sinirimi bozmana izin veremem, bb. Ayrica eminim ki emulatorlerle topladin yoksa 20 tane samsung telefonunun olmadini asikar hileyle cektin onlari.
Kardeşim senin aklın yok mu hâla diyorsun ki 1 kişi daha yakalayabiliyorken senin yüzünden yakalayamıyor ya sabır gerçekten ban yemek istemiyorum bak daha iyi anla diye büyük harfle yazıyorum BU KAMPANYA HÂLA DEVAM EDİYOR SAMSUNG BİR CİHAZA SAHİPSEN ALABİLIYORSUN GÖRENDE DİYECEK 200 KİŞİYLE SINIRLI KAMPANYANIN 50 TANESİNİ BEN ALDIM BEN ZATEN 70 TANE ALDIM 30 TANESİNİ DAĞITTIM.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom