Neler Yeni

Amazon prime hakkında 2 soru

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Özgür Pınarbaşı
1.Amazon prime alınca prime video ve prime gaming aynı anda mı aktif oluyor yoksa ayrı ayrı mı almak zorundayız?
2.Amazon prime videonun netflix ve disney plus'dan kullanışlılık olarak çok farkı var mı? (örneğin prime video içerisindeki içerikleri izlemek için kiralama tarzı olayları var mı yoksa tamamını ücretini ödedikten sonra izleyebiliyormuyuz?)

Megan

80+ Silver
1.Amazon prime alınca prime video ve prime gaming aynı anda mı aktif oluyor yoksa ayrı ayrı mı almak zorundayız?
2.Amazon prime videonun netflix ve disney plus'dan kullanışlılık olarak çok farkı var mı? (örneğin prime video içerisindeki içerikleri izlemek için kiralama tarzı olayları var mı yoksa tamamını ücretini ödedikten sonra izleyebiliyormuyuz?)
1) amazon prime alınca hepsi aktif oluyor hepsini ayrı ayrı ödemiyorsun
2) prime alınca izleyebiliyorsun, ayrı ücret yok

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Özgür Pınarbaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1) amazon prime alınca hepsi aktif oluyor hepsini ayrı ayrı ödemiyorsun
2) prime alınca izleyebiliyorsun, ayrı ücret yok
Cevabın için teşekkür ederim fiyatı çok ucuz olduğu için tereddüt ettim biraz bu ay almayı planlıyorum önerir misin?

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman
Prime'la bedava kargo, Prime Video, Prime Gaming ve bedava Twitch aboneliği geliyor direkt. Hepsi beraber yani ek ücret ödemiyorsun.
Prime aldıktan sonra Prime Video'daki bütün içerikleri ücretsiz izleyebilirsin. yalnız Prime uygulaması özellikle bilgisayarda Netflix ve Disney'e göre biraz daha az kullanışlı.

Megan

80+ Silver
Cevabın için teşekkür ederim fiyatı çok ucuz olduğu için tereddüt ettim biraz bu ay almayı planlıyorum önerir misin?
İlk ay ücretsiz oluyor dene beğenmezsen almazsın bir daha. Ben prime gaming oyunları için alıyorum arada bir. Prime videosuna baktım hoşuma gitmedi. Alışveriş de yapmadığımdan ücretsiz kargoyla da işim yok. Yani film izliyorsan, sürekli alışveriş vs yapıyorsan al iyi olur

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
Papara ve Paycell ile 4TL ye denk geliyor verdiği şeyler fiyatına göre inanılmaz

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Özgür Pınarbaşı
En iyisi 1 ay deneyeyim içerikleri güzel gibi çünkü yorumlarınız için teşekkürler.Bu arada assassin's creed de kaçmaz.

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Özgür Pınarbaşı
Kanka papara ile alırsan ücretin yarısı iade oluyor :D beleşe
Kanka açtığım konuyla biraz alakasız olacak ama bu papara ne kadar güvenilirdir çünkü kimlik bilgilerini istiyor.

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Prime ile sorduğun soruların hepsinin cevabı ayrı ücret yok, hepsini tek bir prime üyelik ile almış sayılıyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
983,841
Üyeler
155,636
Son üye
teknotayland