Neler Yeni

Yardım Amazon TR den Yurtdışına Ürün Söyleme

Flexy_404

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Sefa
Arkadaşlar Amazon.com.tr den yurtdışı bir ürün bakıyordum üzerine vergi ve kargo binince pahalı oluyor aynı ürün amazon.de den baktım (euro fiyatı) bizdeki vergi+kargo fiyatından daha pahalıya geliyor öyleyse sorum şu almanyada yaşayan akrabamın adresini Amazon.com.tr ye girsem (denedim kargo 0 tl oldu) onun adına sipariş verip kendi kartımla ödesem oda gelirken getirse olurmu (uçakta sıkıntı zaten çıkmaz amazon tr almanyaya yolluyormu merak ettiğim o)

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Berat Tekin
Arkadaşlar Amazon.com.tr den yurtdışı bir ürün bakıyordum üzerine vergi ve kargo binince pahalı oluyor aynı ürün amazon.de den baktım (euro fiyatı) bizdeki vergi+kargo fiyatından daha pahalıya geliyor öyleyse sorum şu almanyada yaşayan akrabamın adresini Amazon.com.tr ye girsem (denedim kargo 0 TL oldu) onun adına sipariş verip kendi kartımla ödesem oda gelirken getirse olurmu (uçakta sıkıntı zaten çıkmaz amazon tr almanyaya yolluyormu merak ettiğim o)
Olur da direk Almanya'daki tanıdığa parayı atsan o ordaki parayla kendi sipariş verse daha iyi olmaz mı

Flexy_404

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Sefa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olur da direk Almanya'daki tanıdığa parayı atsan o ordaki parayla kendi sipariş verse daha iyi olmaz mı
Araya birdaha banka sokmaya gerek yok diye düşündüm birde amazon.de 'de ürün daha pahalı 2katı oluyor euro yüzünden

Top Bottom