Neler Yeni

Yardım Amazon TR'den Sipariş ettiğim ürün kaç günde elime ulaşır

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
sadobrondo
Oha baya iyiymiş. İstanbul vb. şehirler dışında da ileretmişler kargo hızını.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Prime alınca bir sürü şeyden faydalanabiliyorsun bu arada sadece kargo değil. Özel indirimlerden faydalanıyorsun. Prime Videoda güzel dizi ve filmler var. Daha sonra Prime Gaming var, ücretsiz oyun ve oyun içerikleri veriyor. Twitchte istediğin bir yayıncıya her ay prime ile abone olabiliyorsun ücretsiz. 7.90TL'ye baya bir şeyden faydalanabiliyorsun.
Benim şuan tek ihtiyacım kulaklıktı standart sipariş sekmesinden hallettim 14-18 ağustos arası elime ulaşır yazıyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Oha baya iyiymiş. İstanbul vb. şehirler dışında da ileretmişler kargo hızını.
Adana'dayım. 4 günden aşağı kargo gelmez. 4 günde gelmesi de nadir olur ha.
Çektim baba Amazon Prime'ı, 10 liralık kitap aldım sadece. Kargo bedava. 2 gün sonra kitap kapımdaydı.

Yanlış bir kitap almıştım. Bende olan bir kitabı ikinci defa yani. İade ettim ve bana bunu dedi:

"Ürünü iade etmeye gerek yok. Paranız iade edildi."

Amazon adamdır gerisi madamdır!

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
Adana'dayım. 4 günden aşağı kargo gelmez. 4 günde gelmesi de nadir olur ha.
Çektim baba Amazon Prime'ı, 10 liralık kitap aldım sadece. Kargo bedava. 2 gün sonra kitap kapımdaydı.

Yanlış bir kitap almıştım. Bende olan bir kitabı ikinci defa yani. İade ettim ve bana bunu dedi:

"Ürünü iade etmeye gerek yok. Paranız iade edildi."

Amazon adamdır gerisi madamdır!
Nasıl la öyleyse her şeyimi amazondan alacağım

Foxt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
.
JBL C100SI kulaklığını sipariş edeceğim en ucuz amazon tr de var fakat yurt dışından mı gönderiyorlar ürünü
başka bir siparişimde ürünün elime 2 hafta sonra ulaşacağı belirtilmişti ben de farklı bir siteden işlemi gerçekleştirmiştim
sizce amazondan mı yoksa 5 TL farkla trendyoldan mı almalıyım

ÜRÜN LİNKİ
Bu ürünü bilmem fakat ben vantilatör almıştım 3 günde istanbuldan karamana geldi.

Top Bottom