Neler Yeni

🔥İndirim Amazon Wireless Gaming Mouse/ PMW3325 Sensör/ 500 TL

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Ptfe değil galiba
Switchler omron bile olmayabilir
Omrondur muhtemelen ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

500 TL'ye göre özellikleri iyi geldi gözüme. Wireless + kendi yazılımı olması da ayrı bi olay o yüzden paylaştım zaten. Wireless mouse almak istediğimizde çok bir seçenek yok bu paralara hatta hiç yok galiba

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
serdar efe
Wireless olsun birazda cafcaflı olsun Mouse'u işte. Sensör verileri Asus TUF M3 ile aynı o ayarda bir mouse işte.
yok hocam ya steelseries aerox 3 sinirlenip vurduğumda üstten lavaş ekmek inceliğine gelmişti ondan dedim yoksa güzel mouse.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
yok hocam ya steelseries aerox 3 sinirlenip vurduğumda üstten lavaş ekmek inceliğine gelmişti ondan dedim yoksa güzel mouse.
Ben de Rampage X Jammeri rekabetçi maçındayken camdan dışarı atmıştım sonra mola aldırıp 5 dakika mouse u aradım zeytinlikte

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
serdar efe
Ben de Rampage X Jammeri rekabetçi maçındayken camdan dışarı atmıştım sonra mola aldırıp 5 dakika mouse u aradım zeytinlikte
hocam benimki oyun değildi bi raporu tam yazdım bitirdim şirkete gönderiyorum mouse kafayı yedi bende üstten tokmak gibi vurunca dümdüz oldu :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
hocam benimki oyun değildi bi raporu tam yazdım bitirdim şirkete gönderiyorum mouse kafayı yedi bende üstten tokmak gibi vurunca dümdüz oldu :(
İyi yapmışsın ben de aynısını yapardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
M. Ali ARSLAN
yazılımdan anladıgım kadarıyla urun bloody yani a4tech uretimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Omrondur muhtemelen ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

500 TL'ye göre özellikleri iyi geldi gözüme. Wireless + kendi yazılımı olması da ayrı bi olay o yüzden paylaştım zaten. Wireless mouse almak istediğimizde çok bir seçenek yok bu paralara hatta hiç yok galiba
gamepower devour alırım hocam 500tlm var ise kailih switch 3389 sensor moduler yapı falan ama devour iyi değil yinede ama 500 tl yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
M. Ali ARSLAN
İki markanın wireless mouse u var mı buna benzer yoksa alt marka gibi bir şey mi?
hocam bloody markası a4tech in gamer markası. 90lılar ve oncesi a4techi iyi bilir. klavye mouse setlerinin nirvanasıdır.

yazımını bildigimden direkt boyle bi cıkarımda bulundum. amazon gibi isin erbabı bi firma gene isinin ehli birine cihaz fason yaptırmıs olabilir.

ama bloodynin buna benzer bir modeli yok

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
gamepower devour alırım hocam 500tlm var ise kailih switch 3389 sensor moduler yapı falan ama devour iyi değil yinede ama 500 TL yani
Emin misin? 3325 yaziyor sitelerde, agirligi hakkinda da bilgi bulamadim ama kutuk gibidir muhtemelen. Hafifse sans verilebilir.

Top Bottom