Neler Yeni

Amd 3000G sistem alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yasin
Merhaba arkadaşlar sistem şu şekilde
amd athlon 3000G vega 3
b450ms2h anakart
silicon power 2x8 3600mhz 18pl ram
240Gb m2 ssd
arkadaşlar sistem bu şekilde öyle forza horizon gibi yüksek oyunları çok oynamayacağım
oynayacağım oyunlar ;
Minecraft / Csgo / int cafe simülator/ valorant / belki gta5 genelde çok oyun amaçlı değil de yazılım kodlama işleri yapacağım birde kardeşim var ebadan ders çalışacak o kadar sizce alınır mı birde ileride işlemciyle uygun takabileceğim max ekran kartı nedir veya anakarta uygun işlemci ve ekran kartı ?

Muhammed.eminn

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar sistem şu şekilde
amd athlon 3000G vega 3
b450ms2h anakart
silicon power 2x8 3600mhz 18pl ram
240Gb m2 ssd
arkadaşlar sistem bu şekilde öyle forza horizon gibi yüksek oyunları çok oynamayacağım
oynayacağım oyunlar ;
Minecraft / Csgo / int cafe simülator/ valorant / belki gta5 genelde çok oyun amaçlı değil de yazılım kodlama işleri yapacağım birde kardeşim var ebadan ders çalışacak o kadar sizce alınır mı birde ileride işlemciyle uygun takabileceğim max ekran kartı nedir veya anakarta uygun işlemci ve ekran kartı ?
Fiyat nedir dediğiniz oyunlari stabil şekilde oynatır

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Akif Erdem
Hocam bende 4-5 k butce var bende almayı düşünüyorum bende valorant gibi oyunlar oynayacağım daha iyi onerisi olan varmı?

Muhammed.eminn

80+ Bronze
Hocam bende 4-5 k butce var bende almayı düşünüyorum bende valorant gibi oyunlar oynayacağım daha iyi onerisi olan varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

O bütçe ile ancak apu toplayabilirsin oda AMD 3000g gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

her şey toplam 4K
Yani normal alabilirsin

Top Bottom