Neler Yeni

Amd 5 2600 ve MSI RADEON RX 6600 XT MECH 2X 8G OC sistem için hangisi uyumlu

Robocyber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Emre Tok
Elimde olan işlemciyi kullanmak istedim ama ne yapmam gerek işlemci mi değiştireceğim yoksa ekran kartı mı ekran kartını yeni sipariş etmiştim ne gibi sıkıntı çıkarır acaba :(
Ekran kartın tam performans veremez fakat sonradan işlemci yenileyip halledersin çok sıkıntı etme

Darboğaz oluyor BF1 Online'da yaşamıştım.

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
Anladım ram düşünürken farklı yerden kurşun yedik :) Peki ram konusunda öneriniz nedir konudakilerden yada aynı marka aynı cl değerine sahip ram işimi görür mü mhz değeri farklı olacak başka dikkat etmem gereken bir konu var mı? Fiyat olarak tek ram alırsam 600 lira diğer yöntem 1000tl ve üzeri olacak.
İşini görecektir aynı CL değeri ve MHz'de bir ram

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
MHz değeri aynı olan ram yok bendeki 3000 şu an piyasada 3200 ve 3600 var o modelde sorun olur mu ?
Zannetmiyorum düşük olan ram hangisiyse onun frekansında çalışacaktır CL değerleri aynı olsun ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Murat Güntepe
Zannetmiyorum düşük olan ram hangisiyse onun frekansında çalışacaktır CL değerleri aynı olsun ama
Anladım son soru bios olarak herhangi bir ayar yapmam gerekir mi bu durumda yoksa kendiliğinden aynı frekansta çalışır mı?

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
Anladım son soru bios olarak herhangi bir ayar yapmam gerekir mi bu durumda yoksa kendiliğinden aynı frekansta çalışır mı?
Kendiliğinden olacaktır muhtemelen
Ama siz ilerde 5600'e geçme ihtimaliniz olursa diye Bios güncellemesi yapın derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Murat Güntepe
Kendiliğinden olacaktır muhtemelen
Ama siz ilerde 5600'e geçme ihtimaliniz olursa diye Bios güncellemesi yapın derim
Teşekkür ederim cevap veren herkese bu kadar hızlı geri dönüş alacağımı tahmin etmiyordum. Bundan sonra buralardayız demek ki :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,990
Üyeler
143,069
Son üye
sstakla
Top Bottom