Neler Yeni

amd 5600 işlemcisine OC yapmak mantıklı mıdır ona göre sıvı sogutma alcam

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
arkdaşlar benim kasa cok fazla ısınıyor bende şimdi kararsız kaldım 2 tane güzel fan mı alsam yoksa 5600 işlemcisinin ustune sıvı sogutma mı alsam hem böylelikle 2 tane fan almış oluyorum hemde işlemciye OC yapma şansım oluyor ama bu paraya deger mi o işlemci sorun o işte normal 2 tane fan alsam mı diye de size sorayım dedım teşekürler

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Güzel OC olur iyi bir ayarla.

SWotN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Erhan Yaşar
benim şahsi düşüncem bir adet wraith prism bulmak ikinci elden iki tane de kasa fanı alman hem güzel overclock yaparsın soğutma performansı gayet iyi hem kasa soğur fan olarak da arctic öneriyorum

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim şahsi düşüncem bir adet wraith prism bulmak ikinci elden iki tane de kasa fanı alman hem güzel overclock yaparsın soğutma performansı gayet iyi hem kasa soğur fan olarak da arctic öneriyorum
Stoc soğutucu var bende hocam dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum ama 5600 e oc yapsam sizce kaç FPS oynar arada bide ekran kartı olarak 6750 XT mesh var MSI marka ona da yapacam da işte kasa çok fazla ısınıyor o zaman benim tek amacım kasanın içindeki sıcak havayı dışarı hemencicik atmak

SWotN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Erhan Yaşar
sıvı soğutucu bölümüne arctic fanları aldım ben de 3 adet f12 pwm inanın kasanın içinde süpürge gibi vakumluyor havayı 7*8 derece düşürmeyi başardım

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıvı soğutucu bölümüne arctic fanları aldım ben de 3 adet f12 pwm inanın kasanın içinde süpürge gibi vakumluyor havayı 7*8 derece düşürmeyi başardım
Bende MSI 6750 mesh var bu ekran kartı baya bı ısınıyor ama çabuk soğuyor dediğiniz gibi yapıyorum hocam o zaman sıvı sogutma almıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Donanım arşivin 2 k lik sistemi var ya o işte

SWotN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Erhan Yaşar
stok soğutucu olarak yalnız kastım wraith stealth değil hocam sizde muhtemelen o vardır ben wraith prism öneriyorum

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,122
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Ls520 al hazır fiyatı uygunken.

Top Bottom