Neler Yeni

AMD 7500F-GIGABYTE Radeon RX 7700 XT Bu fiyata değer mi?

melokaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melih Can Kaya

https://www.tebilon.com/amd-7500f-g...e-a620m-h-xpg-lancer-blade-16gb-kioxia-500gb/

Bu hazır sistemi alacağım sadece SSD yükselttim ve ek olarak soğutucu alacağım ücreti 33 bin lira oluyor ama tek alabilme yolum 12 taksit ile öyle de fiyatı 41 bin tl ye çıkıyor. Sizce bu fiyata değer mi ? Fiyatı artar mı ? Enflasyonla ve asgari ücret zammıyla vs. ödediğim taksitin faizini kâr edecek şekilde kapatır mı ? Sizce almalı mıyım ?

Hicch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Halil Ç.
Ülkenin şu durumu gerçekten insanları çok zor durumlara itiyor. Bence bütçenizi düşürün ve 7500F işlemcili ancak ekran kartı daha ucuz bir sistem alın, ilerleyen zamanda indirimler ile birlikte taksite vereceğiniz paranın daha azına yeni ekran kartı alırsınız.

Şöyle bir sistem sizi ileride yükseltmeye çok çok açık tutacaktır. İşte ne bileyim 11 Kasım indirimleri veya Eylül vakti okula dönüş indirimleri ile ekran kartı değiştirme vakti geldiğinde yerine hem daha ucuza ekran kartı alabilir hem de bunun kartını 2. elden satarak arayı kapatabilirsiniz.

melokaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melih Can Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ülkenin şu durumu gerçekten insanları çok zor durumlara itiyor. Bence bütçenizi düşürün ve 7500F işlemcili ancak ekran kartı daha ucuz bir sistem alın, ilerleyen zamanda indirimler ile birlikte taksite vereceğiniz paranın daha azına yeni ekran kartı alırsınız.

Şöyle bir sistem sizi ileride yükseltmeye çok çok açık tutacaktır. İşte ne bileyim 11 Kasım indirimleri veya Eylül vakti okula dönüş indirimleri ile ekran kartı değiştirme vakti geldiğinde yerine hem daha ucuza ekran kartı alabilir hem de bunun kartını 2. elden satarak arayı kapatabilirsiniz.
Bu sistemde PSU düşük geldi ve SSD önemli olduğu için onu arttırıp soğutucu alınca bu da 30 bin liraya yakın bir şey oluyor o yüzden alırsam direk benim attığımı almam daha iyi olur diye düşünmüştüm ama bir bakacağım teşekkürler.

Hicch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Halil Ç.
Bu sistemde PSU düşük geldi ve SSD önemli olduğu için onu arttırıp soğutucu alınca bu da 30 bin liraya yakın bir şey oluyor o yüzden alırsam direk benim attığımı almam daha iyi olur diye düşünmüştüm ama bir bakacağım teşekkürler.
En doğrusunu siz bilirsiniz, iyi avlanmalar 👌

Top Bottom