Neler Yeni

AMD Adrenalin 24.4.1 Recommended (WHQL) Sürücüsü Yayınlandı

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,476
İsim
Hacı
Geçmeye korkar oldum 2024 sürümlerin hepsi bozuktu bu da mı aynı?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,476
İsim
Hacı

alovra

80+ Bronze

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,481
İsim
oğuzhan ege
bende rx6700 var her driver güncellediğimde bilgisayarda yada oyunlarda garip bi durum görmüyorum hiç yada ben körmü oldum acaba alıştık mı anlamadım gitti.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,156
İsim
Emre Zengin
Bu güncellemede düzeltilen çoğu şey RX 6000 serisi için.
- Manor Lords adlı oyuna destek gelmiş.
- Nightingale ve SKULL AND BONES™ için Hyper-Tune desteği gelmiş.
- HELLDIVERS™ 2 için performans iyileştirmeleri yapılmış.
- RX 6800 kullanıcıları için SnowRunner adlı oyunun çamurlarda bir problem çıkıyormuş onu düzeltmişler.
- RX 6000 serisinde Horizon Forbidden West™ adlı oyunda su çevrelerinde gökkuşağı görünebiliyormuş onu düzeltmişler.
- RX 6000 serisinde Overwatch® 2 adlı oyunda Radeon Boost aktif iken oyun çöküyormuş. Onu düzeltmişler.
- Microsoft Teamste ekran paylaşımı açıkken sistem ya da uygulama çöküyormuş. Bunu da düzeltmişler.
- RX 7000 serisinde Enshrouded adlı oyunu oynarken kullanıcılar Kenar Yumuşatma ayarını değiştirdikten sonra oyun çöküyormuş. Bunu düzeltmişler.
- Otomatik HDR aktif iken Enshrouded adlı oyunu kapattıktan sonra ekran renkleri soluk görünüyormuş. Bu sorunu da düzeltmişler.

EmreUzn3

80+ Bronze
Bu güncellemede düzeltilen çoğu şey RX 6000 serisi için.
- Manor Lords adlı oyuna destek gelmiş.
- Nightingale ve SKULL AND BONES™ için Hyper-Tune desteği gelmiş.
- HELLDIVERS™ 2 için performans iyileştirmeleri yapılmış.
- RX 6800 kullanıcıları için SnowRunner adlı oyunun çamurlarda bir problem çıkıyormuş onu düzeltmişler.
- RX 6000 serisinde Horizon Forbidden West™ adlı oyunda su çevrelerinde gökkuşağı görünebiliyormuş onu düzeltmişler.
- RX 6000 serisinde Overwatch® 2 adlı oyunda Radeon Boost aktif iken oyun çöküyormuş. Onu düzeltmişler.
- Microsoft Teamste ekran paylaşımı açıkken sistem ya da uygulama çöküyormuş. Bunu da düzeltmişler.
- RX 7000 serisinde Enshrouded adlı oyunu oynarken kullanıcılar Kenar Yumuşatma ayarını değiştirdikten sonra oyun çöküyormuş. Bunu düzeltmişler.
- Otomatik HDR aktif iken Enshrouded adlı oyunu kapattıktan sonra ekran renkleri soluk görünüyormuş. Bu sorunu da düzeltmişler.
23.11.1 den geçilir mi ? Gerek var mı

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,359
İsim
Batuhan
RX 6600 :peeposad::PeepoLeave:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,156
İsim
Emre Zengin

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
Abiler ben hangisi gelirse gelsin direk guncelliyorum suana kadar sorun yasamadim ama dun arkadas guncelleyince 6500xt ile valorant oynuyor 5 dk sonra ekran gidiyor driver coktu diye bildiirm geliyor bu sorunla karsilasan ya da cozumunu bilen var mi

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Arkadaşlar pek alakası olmayan bir konu ama Ryzen 9 7900 kullanıyorum normalde dahili GPU gözüküyordu bir kaç şey oldu formattan sonra gözükmemeye başladı görüntü veriyor ama donanımlarda gözükmüyor AMD Software kurdum yine algılayamıyor bunun var mıdır bir çözümü?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,156
İsim
Emre Zengin
Abiler ben hangisi gelirse gelsin direk guncelliyorum suana kadar sorun yasamadim ama dun arkadas guncelleyince 6500xt ile valorant oynuyor 5 dk sonra ekran gidiyor driver coktu diye bildiirm geliyor bu sorunla karsilasan ya da cozumunu bilen var mi
Sürücüyü bu şekilde kaldırıp kursun bakalım:
1) Öncelikle https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 bunu indirin, ardından ekran kartınızın https://www.amd.com/en/support/down...eon-rx-6000-series/amd-radeon-rx-6500-xt.html 24.4.1 sürümünü indirin.
2) İnternet bağlantınızı kesin, önce Amd Uninstallerı kullanın, güvenli moda girmek isteyecek uyarı olarak verdiği her şeye evet deyin, ardından (internet kablosunu takmayın halen), indirdiğiniz 24.4.1 sürümünü kurun ve sistemi yeniden başlatın. (Kurduktan sonra takabilirsiniz internet kablosunu.)
3) Masaüstü geldikten sonra Radeon Software'a girip oradan kullanıcı profilini Varsayılan olarak seçin ve başka ayara dokunmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar pek alakası olmayan bir konu ama Ryzen 9 7900 kullanıyorum normalde dahili GPU gözüküyordu bir kaç şey oldu formattan sonra gözükmemeye başladı görüntü veriyor ama donanımlarda gözükmüyor AMD Software kurdum yine algılayamıyor bunun var mıdır bir çözümü?
BIOS'tan kapatmış olabilir misin?

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
Sürücüyü bu şekilde kaldırıp kursun bakalım:
1) Öncelikle https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 bunu indirin, ardından ekran kartınızın https://www.amd.com/en/support/down...eon-rx-6000-series/amd-radeon-rx-6500-xt.html 24.4.1 sürümünü indirin.
2) İnternet bağlantınızı kesin, önce Amd Uninstallerı kullanın, güvenli moda girmek isteyecek uyarı olarak verdiği her şeye evet deyin, ardından (internet kablosunu takmayın halen), indirdiğiniz 24.4.1 sürümünü kurun ve sistemi yeniden başlatın. (Kurduktan sonra takabilirsiniz internet kablosunu.)
3) Masaüstü geldikten sonra Radeon Software'a girip oradan kullanıcı profilini Varsayılan olarak seçin ve başka ayara dokunmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

BIOS'tan kapatmış olabilir misin?
yapcağım teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,033
Üyeler
141,227
Son üye
Enes83