Neler Yeni

Amd anakartta intel-xmp ram

Aratos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Aras Telli
Anakart: Asrock x670e taichi
İşlemci: ryzen 9 7950x3d

Asrock resmi sitesinden ram desteklerine bakınca nerdeyse bütün ramlerde xmp desteği onaylanmış expo onaylanmamış. Asrock sayfasında expo onayı olmayan ama expo destekleyen ram taksam veya direk xmp destekleyen ram taksam herhangi bir sıkıntı olur mu?

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3

Asrock resmi sitesinden ram desteklerine bakınca nerdeyse bütün ramlerde xmp desteği onaylanmış expo onaylanmamış. Asrock sayfasında expo onayı olmayan ama expo destekleyen ram taksam veya direk xmp destekleyen ram taksam herhangi bir sıkıntı olur mu?
Anakartın X.M.P desteği varsa sorun olmaz. Ben de imzadaki sistemde X.M.P aktif bir şekilde kullanıyorum.

Aratos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Aras Telli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartın X.M.P desteği varsa sorun olmaz. Ben de imzadaki sistemde X.M.P aktif bir şekilde kullanıyorum.
Anakartın desteği var. Bazı yerlerde xmp amd ile stabil çalışmaz gibi şeyler gördüm o yüzden merak ettim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
YAKUP HAN POLAT

Hiç bir problem olmuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,051
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom