Neler Yeni

Amd işlemçiler uyumsuz çalışıyor

SELTAED

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Süleyman Yıldırım
Merhabalar, bugün bi bilgisayarcıyla konuştum amd pc toplicam dedim bana Intel topla falan dedi, nedenini sordum amd işlemçilerin sorunu varmış sorunları : Ram uyuşmazlığı sistem uyuşmazlığı falan dedi doğrumudur sizce
Kafam karıştı

WoxyN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
yusuf
Merhabalar, bugün bi bilgisayarcıyla konuştum AMD PC toplicam dedim bana Intel topla falan dedi, nedenini sordum AMD işlemçilerin sorunu varmış sorunları : RAM uyuşmazlığı sistem uyuşmazlığı falan dedi doğrumudur sizce
Kafam karıştı
kardeşim amd sana daha iyi bir performans sağlar donanım arşivinin bideolarda gösterdikleri sıkıntı olmaz

Emre Baş

80+ Gold
İlk çıktığında azda olsa oluyor du şuanda sorun yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Abdullah Günbay
Eskiden vardı ama düzelttiler çok sıkıntısız çalışsın diyosan geil amd edition ram al tak
zaten sıkıntısız ama

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Onun söyledikleri eskidendi şuan iyi. Fakat bütçen varsa yinede intel topla.

Source

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
GÖKHAN ÖNSOY
100 e yakın kasa topladım amd olarak bitanesi de uyumsuz olmadı neye göre bunu diyorlar anlamış değilim
Bu adamların düşünce sistemine hayranım hayır geri zekalı heralde üreticiler 😊amd ve amd için üretilen parçaları üreten şirketler uyumsuz olduğunu bile bile piyasaya girer mi? Bile bile Batmak ister mi hiç bi şirket? Hiç mi bunu düşünmüyor bu beyinsiz tayfa anlamadım...

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
amd daha ucuzdur f/p dır performansı da iyidir genede intel kadar performansı ama fiyatlarina bakarsak intelin fiyatlari saçmalık yani fiyata oranla AMD daha iyi denebilir sözcüklere dikkat edin ama hangisin performansı daha iyi dersen intel derim bende intel kullanıyorum yeni nesil 10. nesillerde i7 ler bile turboyla 5.1 ghz e ulaşıyor amd nin ryzn 9 lari bile 4.5 ghz de kaldı yarisamiyorlar intelle o konuda bu sefer düşündüler ne yapsakda yarişsak e fiyatlarımızı uygun yapalim dediler cidden de iyi dediler amd tercih eden sayısı baya arttı ülkemizinde finansal durumuna bakarsak çoğu kişi amd tercih ediyor artık zengin insanlar gene intel 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada bilgisayarcının dediklerine inanmadın heralde o konuya hiç girmedim tamamen salllama adamın dedikleri uyumsuz falan değil

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,495
İsim
Enes Bahadır
Merhabalar, bugün bi bilgisayarcıyla konuştum AMD PC toplicam dedim bana Intel topla falan dedi, nedenini sordum AMD işlemçilerin sorunu varmış sorunları : RAM uyuşmazlığı sistem uyuşmazlığı falan dedi doğrumudur sizce
Kafam karıştı
Sadece oyun oynayacaksan intel topla , özellikle csgo ve lol online tarz oynuyosan anlaşılmaz bi şekilde açık ara intel daha fazla fps sağlıyor cs goda lolde. Bazı oyunlardada intel önde ekran kartına da bağlı tabi bu. bendeki sistem imzamda belki ileride intele dönerim 10.nesil uygun ve güzel olursa

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
Sadece oyun oynayacaksan Intel topla , özellikle csgo ve lol online tarz oynuyosan anlaşılmaz bi şekilde açık ara Intel daha fazla fps sağlıyor cs goda lolde. Bazı oyunlardada Intel önde ekran kartına da bağlı tabi bu. bendeki sistem imzamda belki ileride intele dönerim 10.nesil uygun ve güzel olursa
bi şekilde değil zaten inteller amd den daha fazla performans veriyor bunu insanlara inandiramiyorsun işte :) acsalar baksalar performans testleri i gorucekler amd lerin fiyatları cok uygun intellerinki uçuk

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,495
İsim
Enes Bahadır
bi şekilde değil zaten inteller AMD den daha fazla performans veriyor bunu insanlara inandiramiyorsun işte :) acsalar baksalar performans testleri i gorucekler AMD lerin fiyatları cok uygun intellerinki uçuk
Bende 3600 var mesela game mode açık olduğunda kendisi veriyor voltajı 4.1 ghz de stok soğutucu varken csde bile çıkıyor 90 dereceye. Fps memnun ediyor. E kapatıyosun 3.6 ghz ısınmıyor 70 derece falan oluyor ısınmıyor dediğimde ,bu seferde csde 400 ile 300 fps alırken düşüyor birden 200 lere. Lolde 140 bile görüyorum lol gibi bir oyunda bide. E sisteme bak fpsye bak 3600 yerine 9600KF alabilirsiniz mesela sadede oyun içinse

Koray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Koray A.
Bende 3600 var mesela game mode açık olduğunda kendisi veriyor voltajı 4.1 ghz de stok soğutucu varken csde bile çıkıyor 90 dereceye. Fps memnun ediyor. E kapatıyosun 3.6 ghz ısınmıyor 70 derece falan oluyor ısınmıyor dediğimde ,bu seferde csde 400 ile 300 fps alırken düşüyor birden 200 lere. Lolde 140 bile görüyorum lol gibi bir oyunda bide. E sisteme bak fpsye bak 3600 yerine 9600KF alabilirsiniz mesela sadede oyun içinse
Stok soğutucusu yetersiz olduğu için.

Behram

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Abdurrahman
Gülüp geçiyorum buna yorum bile yapılmaz o bilgisayarcı değil gitsin bulaşık yıkasın.

Top Bottom