Neler Yeni

AMD RX 6750 XT EKRAN KARTI ÇOK ISINIYOR

AkaliaC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Gül
Instagram
ahmettbrn06
Selamlar ekran kartım otomatik fan ayarında sadece bi fanını döndürüyor manuel fan ayarını nasıl ne kadar yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Sinan Aba
Selamlar ekran kartım otomatik fan ayarında sadece bi fanını döndürüyor manuel fan ayarını nasıl ne kadar yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz
1698334426214.png

Oto fan ayarında olsa bile iki fanın da dönmesi lazım. Ama yinede işaretli yerlere tıklayıp fan ayarı yapabilirsin. Kırmızı ile işaretlediğim yer fan ayarı

Emre01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre Can ÖZER
sıcaklık nedir kanka varmı video falan kayıt

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
oto fan ayarlarında 2 fan birden devirlenmesi gerekiyor. arızamı var ekran kartınızda? marka modeli nedir?

AkaliaC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Gül
Instagram
ahmettbrn06
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oto fan ayarlarında 2 fan birden devirlenmesi gerekiyor. arızamı var ekran kartınızda? marka modeli nedir?
asus
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan fifa 23 oynuyorum ekran kartı 66 derece sadece 1 fanı dönüyor ve kasanın camına elimi koyunca çok sıcak

Alıntıyı görüntüle

Oto fan ayarında olsa bile iki fanın da dönmesi lazım. Ama yinede işaretli yerlere tıklayıp fan ayarı yapabilirsin. Kırmızı ile işaretlediğim yer fan ayarı
uygun olanı bu dimi

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Sinan Aba
asus

şuan fifa 23 oynuyorum ekran kartı 66 derece sadece 1 fanı dönüyor ve kasanın camına elimi koyunca çok sıcak

uygun olanı bu dimi
Sen kartına göre ayarlara fan hızlarını ama iki fanın da çalışması lazım.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
çözümü yok mudur
sıfır aldıysan teknik servise gönder. yok eğer ikinci el aldıysan ve garantisi falan bittiyse veya mining çıkmasıysa aynı fandan bir tane daha alıp veya set halinde alıp kendin takacaksın.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
asus

uygun olanı bu dimi
Dostum 66 derece normal zaten, insanlara göre yüksek bir sıcaklıktır elini falan koyma. fana gelirsek dönmüyorsa garantisi varsa garantiye yolla. Bir de iyice bak fanlar oto da mı falan. Bazen savelemeyi unutuyor insan

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,572
İsim
Hacı
Kartın fanı sorunlu garantiye yollayın...

Top Bottom