Neler Yeni

Amd Ryzen 7 7800X3D - RTX 4070 Ti Super sistem önerisi.

Exhos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Zekeriya T
Büyük bir ihtimalle kararım sizin önerdiğiniz sisteme kayacak hocam. 6-7 bin lira fiyat farkı var ki önerdiğiniz sistemi beğenen arkadaşlarda oldu. İlgi ve alakanız için gerçekten teşekkür ederim. İyi günler , iyi forumlar.
Hocam hangi sistemi alırsınız bilmiyorum ama hayırlı olsun şimdiden eğer içiniz rahat kalmayacaksa zaten o fiyat farkına sağlam bir 850w güzel bir psu da alabilirsiniz iyi günler...

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Engin Çağan
Hocam daha ucuza alın size cillop gibi sistem 67 68 k
Resimdeki gibi özelleştirebilirsiniz normalde anakarta az bir fark istediği için baya fp idi fiyatı şuan stokta yok ondan daha pahalı ama sizin sistemden daha iyi.
Eğer bütçe 80k çıkabilirse 4080super toplama sistemlere de bakılabilir diye düşünüyorum.(Fp hazır sistem varmıydı bunun unuttum şuan)
ssd yanlış atmışım kc3000 yapalım onu daha iyi olur.
Bende bu sistemi almayı planlıyorum fakat yazdığınız özelleştirmelerdeki ekran kartı bende çıkmıyor sadece Palit Jetstream, Palit Gamingpro ve MSI Ventus çıkıyor. Sizce bur kartlardan hangisini seçeyim. Ayrıca Seçtiğiniz ram'in hemen altında aynı fiyata aynı markanın 6000 Mhz ama gecikme değeri cl 32 olan bir ram var. Bana onu seçmek daha mantıklı gibi geldi ama bu konularda pek bilgili değilim. Eğer bu ayarda önerdiğiniz başka bir sistem varsa onu da beklerim.

Exhos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Zekeriya T
Bende bu sistemi almayı planlıyorum fakat yazdığınız özelleştirmelerdeki ekran kartı bende çıkmıyor sadece Palit Jetstream, Palit Gamingpro ve MSI Ventus çıkıyor. Sizce bur kartlardan hangisini seçeyim. Ayrıca Seçtiğiniz ram'in hemen altında aynı fiyata aynı markanın 6000 Mhz ama gecikme değeri cl 32 olan bir ram var. Bana onu seçmek daha mantıklı gibi geldi ama bu konularda pek bilgili değilim. Eğer bu ayarda önerdiğiniz başka bir sistem varsa onu da beklerim.
Hocam linkteki gibi alabilirsiniz.
Bütçe verebilirseniz ona göre öneri yapabilirim.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Böyle bir sistem var parasını hak eden SSD 2tb yapabilirsin isteğe göre

Ekler

• Screenshot_2024-03-22-22-24-21-531_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-22-22-24-21-531_com.android.chrome.jpg
    348.3 KB · Hit: 21

Exhos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Zekeriya T
Bütçem 70 bin TL civarı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl yani anlamadım hiçbir özelleştirmeye gerek yok anlamında mı dediniz ben mi anlamadım.
Hocam özelleştirip attım ben size bu linki o anlamda dedim.Sistemin normali böyle değil.
ve tabii ki de böyle alabilirsiniz parçalar gayet yeterli isterseniz 70 bine tamamlamak için istediğiniz bazı parçaları yükseltebilirsiniz.Örneğin anakartı asus x670, sıvı soğutmayı msı 360r v2 yapmak gibi...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,896
Üyeler
140,720
Son üye
chenkov
Top Bottom